2737
2734
اگر تعداد دندوناش زیاد نیست ببریدش تا درست کنه چون برای یک یا دوتا دندون بیهوش نمی کنند منم دخترم پا ...

ای وای نگه دارنده هم میذارن؟؛! توروخدا دعاکنید

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  
داخل کانال تلگرام پیام دادند که به خاطر مشکلات اخیر پرداختی ها دیرتر انجام میشه، البته کار نمیکنم هز ...

ممنون من هنوز نتونستم عضو بشم

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اقا یه سوال خب وقتی بهش بگی اینایی کهگفته بودم نقره است الان میگم طلاست ناراحت نمیشه؟ نمیگه چرا در ...

عزیزم قرار نیست که بگم تا حالا نگفتم و نمیگم .مگه دیونه ام که اعتمادشو صلب کنم .اگه دقت کرده باشین گفتم که پس انداز مخفی رو به اسم کس دیگه میارم وسط .

درضمن اگه یه وقتی هم بفهمه میگم دخترمون بزرگ به خاطر اون اینکارو میکنم که زیاد تو فشار نیوفتی اونوقت ،هر فاکتوری که گرفتم به خاطر اینکه یه روزی بخواد بفهمه هم بالاش مینویسم پس انداز دخترام .اسماشون رو مینویسم ،

هیچ وقت نمیام کل کل کنم که واسه خودم می‌خوام جمع کنم تو دلم میگم واسه خودم واسه آینده ای که نامعلوم واسه پیریم ولی آخر سری بهش میگم دخترامون بزرگ شدن .چون خودش هم می‌دونه واقعا آینده دخترام برام خیلی مهم،، ،و روی هم می‌فهمه که پس انداز دارم میکنم براشون ،،ولی توضیح نمی‌دم که بیا اینو خریدم اونو خریدم ،الان وسایل برقی دختر بزرگم رو تکمیل گرفتم می‌دونه بالا انباری یه چیزایی گرفتم ولی نمیدونه چی ،گرفتم چقدر گرفتم .هیچ وقت نمیگم ،چون اعتمادشو جلب کردم چون هفده سال کار کردم پابه پاش ،چون  از  نور چشمم مایه گذاشتم و مثل خیلی از خانمها کار کردم ،هیچ وقت چیزی نمیگه چون هر کاری کرده تنهایی نکرده،و می‌دونه که زندگیمو واقعا دوست دارم .دوست عزیزم در واقع جسارت این رو نداره که چیزی بگه چون ساعت شش اون از سر کار میاد ساعت دوازده شب من هنوز کار میکنم ،اون وقتی میاد خونه همه چی حاضر شام حاضر چای حاضر، عصر به بعد استراحت می‌کنه جمعه رو استراحت می‌کنه پاییز به بعد تو خونست کلا گه گداری می‌ره ولی من نه وقتی از کار تموم میشم که میرم رختخوابم .

ببخشید طولانی شد

2731

دوستان مطالبتونو که میخونم خیلی حالم خوب میشه و انگیزه ی خیلی زیادی برای پس انداز پیدا میکنم من ۲۰ روز پیش تولدم بود و یه النگوی پهن گرفتم که ۱۰ تومنش پس انداز خودم بود و ۴ تومن همسرم داد که عکسشم واستون فرستادم.از وقتی با این تاپیک آشنا شدم بیشتر پس انداز میکنم.مثلا ۱۰ تومن یا ۲۰ تومن یا حتی ۵۰ تومن و ۱۰۰ تومن برام اهمیتی نداشت و میگفتم با این پولا نمیشه پس انداز کرد اما با این تاپیک الان ۱۰۰۰ تومن هم برام ارزش زیادی داره چون با همین اندک اندک که جمع میشه کلی شوق پیدا میکنم و ادامه میدم چندماه پیش قلک گذاشتم اوایل همسرم اهمیت نمیداد اما وقتی دید من چقد ذوق دارم اونم تو پرکردن قلک کمکم میکنه.من یکسال و دوماهه ازدواج کردم و تو این مدت حدود ۵۰ گرم طلا خریدم البته شاید زیاد نباشه اما چون با پشتکار خودم و حمایت همسرم خریدم برام یه دنیا ارزش داره

مبارک باشه عزیزم😍در مورد نمادهای بورسی توضیح میدین لطفا

ممنون عزيزم❤️

اينجا تاپيك جلو ميره نميشه خيلي در اين مورد صحبت كرد فقط در اين حد بگم كه شما نماد زر، عيار و چند نماد ديگه كه در بورس هست و نمادهاي طلا و سكه هست رو ميتوني بخري اين نمادها با قيمت طلا و سكه بالا و پايين ميشه...با ٥٠٠ تومن هم ميشه خريد و هي بهش اضافه كرد...براي اينكه بيشتر راجع بهش بدونين هم يا توي گوگل سرچ كنيد يا توي تاپيك هاي بورسي يا تاپيك دورهمي رويا جون از بچه ها بپرسين🤗موفق باشيد عزيزم🙏🏻🌺

دل مرنجان كه ز هر دل به خدا راهي است...هيراد و هانا💕
ای وای نگه دارنده هم میذارن؟؛! توروخدا دعاکنید

اره ولی سعی کن آمادش کنی بگی مثلا کرم ها تو دندونتن میخوایم از دهنت بیرونشون کنیم یا بگو دهنت باز کن چه کرم بزرگی خانم دکتر گفته باید بیاری درش بیارم😆😆من پارسال دخترم سه سالش داشت تموم میشد بردمش با همین حرفا ولی خودم خون به دل بودم

سلام به همگی ممنون از استارتر برای تایپیک عالی

کلی حالمو خوب کرد انگیزه گرفتم بعداز کلی مشکلات که هنوزم داریم و بعداز 11سال پس انداز کنم چون انگیزه نداشتم قبلا کلی طلا داشتم و فروختم 

الان میخوام دوباره شروع کنم

2738

راستی دوستان من از این ماه به مادرشوهرم گفتم یه مبلغیو بهت میدم بعنوان دخترت ...

نمیدونم چرا ولی به دلم اومد و منم جواب دلمو دادم.  البته حقوقم داره ها ولی مادرا حال میکنن حتی اگه داشته باشن 

سلام به همه دوستان عزیزممم  

دوستان شرمنده من چند روزی نبودم الان امدم 

ممنون از همه دوستان عزیز ک تبریک گفتن با 

عرض پوزش من تک تک ریپ نزدم عزیزانی ک سوال 

کردن چند گرم بود و قیمت 

وزن ۵گرم و ۷۸۰

فی طلا 1310

اجرت 16در صد 

قیمت 9میلیون و350تومان 

دوستان من چون فعلا محاسبات طلا رو فول فول 

نشدم بنده خدا زرگر هم فرمود برو بازم تو خونه حساب کن 

اگه بیشتر بود بیا بهم بگو منم چون فعلا کامل محاسبات 

طلا رو فول فول نشدم تو گروه از مرد بازار سوال کردم با 

محاسبات دقیق ایشان صد هزار تومان بیشتر گرفته ک هر 

وقت رفتم بیرون بهش میگم 

اون عزیزی ک فرمودن زمان فروش از قیمت گوی هاش کم میشه تا حال نشنیدم !

اون دوستان عزیزی ک سوال داشتن در مورد سایت ایر اپیشه سارا جون براتون تگ میکنم @فراوانیی   🤩

نقشه خداوند همواره زیباتر از خواسته های ماست خدایا شکرت ♥️
سلام به همه دوستان عزیزممم     دوستان شرمنده من چند روزی نبودم الان امدم  ممنون از ...

سلام عزیزم مبارکتون باشه من عکسشو ندیدم

من حدودا ۲۰ تومن همسرم بهم داده بود میخواستم برم طلا بخرم امروز خیلی افزایشی شد باز

نمیدونم چه کاری کنم ولی احتمالا تا اخر هفته بخرم حتی اگر گرونترم شد 

دوستان بانک کارگشایی جدیدا با 20گرم طلا 

دو تومن وام قرض الحسنه میده من رفتم با 

دو کارت ملی 4تومن گرفتم برای وام جعاله 

هم بازم درخواست دادم ولی ظاهرا خیلی 

طرفدار پیدا کرده نوبت برام زد اسفند ماه 

به نظر من دوستان وام قرض الحسنه ش 

بد نی میشه باهش سکه پارسیان خرید 

نقشه خداوند همواره زیباتر از خواسته های ماست خدایا شکرت ♥️
2706