2733
2734
سلام دوستان چقدر خوب شد سایت درست شد دلم براتون تنگ شده بود🌹🌹🌹❤❤❤ دوستان خوبم یکی هست ۱۰۰ میلیون ...

متوجه نشدم   .  ولی مواظب باش ربا  نباشه  ربا چه بگیری چه بدی حرامه  ‌و ۱۰۰  تومن ماهی  ۵تومن خیلی زیاد هست ارزش نداره 

خانواده  با ارزش ترین دارایی جهان است
اینکه من چطور پس انداز کنم. وقتی خرید خونه با من نیست. همسرم پول توجیبی نمیده. فقط خرید ضروری لبا ...

ببین شرایطت شبیه منه نه که نخواد بده پولی نمیمونه که بهم بده

من مثل بقیه زباله خشک و تر رو قاطی میزیختم سطل زباله میرفت 

یه بار شانسی جدا کردم نون خشکه ای اومد کیلو سه تومن ازم خرید شد ۱۰ هزار تومن 

انگیزه شد برام از یه کاغذ چسب زخم هم دیگه نمی‌گذرم بار دوم ۲۴ تومن شد

شاید خیلیا بگن ۱۰ هزار تومن چیه مگه 

ولی بجای اینکه بریزم زباله خب میفروشم همشم زباله خشکه دیگه بوی بد و اینا که نداره

یرگونی بذار بیرون اینارو بریز داخلش

درسته کمه ولی همینا میشه باهاش ی ۱۰۰ تومن هرچند دیر جمع کرد ی پارسیان ۵۰ یا ۷۰ سوتی خرید

بودنش بهتر از نبودنشه

https://www.telewebion.com/episode/2573632         لطفا به احترام سرداردلها یک صلوات نثار روحشون کنید و لطفا تا یادت اومد کرونا هست برای ریشه کن شدنش یه صلوات بفرستید. اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من مویزمغزافتابگردون مغز بادام نخودچی و پسته    قاطی کردم داخل این پاکت پلاستیکی کوچو ...

آجیل ها چقدر دراومد براتون؟

با ۲۰۰_۲۵۰میشه ترکیبی پسته و فندق و نخودچی و... خرید که برای یه ماه کافی باشه؟

اره اگه پولت اضافه اومد پس انداز خوبه ولی اکثرا همون پول کم رو میخوان پس انداز کنن از همه چی هم میزن ...

ببین شما مطالب صفحات اول پست رو نخوندم که اینطور قضاوت می کنی، 

اینجا کسی کل پولش رو پس انداز نمی کنه، از همه چی نمیزنه برای پس انداز

بجای گفته بودن ۱۰درصد پول رو پس انداز کنید+خرده ریز هایی که از صرفه جویی ها عایدتون میشه، مثل تخفیف ها، مثل نخریدن هله هوله و خوراکی های مضر، مثل اتکا به نفس و آرایشگاه نرفتن، ترشی و رب و سبزی آماده نخریدن و.........

ما اینجا برای خوراک پوشاک و همه ی نیازهای زندگی مون خرج می کنیم، حتی تفریح داریم، شام بیرون داریم، ولی با قاعده و اصول

2731
سلام و صد سلام به دوستان عزیز. خدا رو شکر سایت درست شد. سکه پارسیان ۵۰۰ سوتی به قیمت ۶۸۳ هزار، هفته ...

مبارک باشه، خدا برکت بده ♥️💐

میگم من اولین بارم هست تنهایی سمت خرید طلا میرم، این پارسیان ها تقلبی و اصلی دارن؟ چطور بفهمیم؟ بعد اگه ۲_2۳۰۰بخوایم طلا بخریم چی بهتره؟

اگه همسرتون تیز نیست ،زمینه سازی کنین بگین یه جا دیدم،منظور تو پیج یا بیرون ،بگین انگشترهای خیلی قشن ...

وای معصومه جان فک میکردم فقط ما اینجوریم نگو هستن از ما تیز تر و زبل تر هاااا آفرین

من تو کف اینم سیصد گرم طلا رو چجوری خریدی؟ ماهانه؟هر بار چقد میگیری مثلا 

چون یادمه گفتی قبلا بازم طلا فروختی

الهی که مبارکت باشه

2738
سکه گرمی به صرفه تر نیست از پارسیان؟ من درجریان نیستم واقعا

یه جا خوندم حبابش زیاده اما دقیقشو نمیدونم 2سلل پیش خریدم وفروختم دیگه سراغش نرفتم الان پارسیان میخرم که تبدیل کنم به النگو یا گردنبند یا چیزی که دوس دارم ونمیتونم پولشو یه جا بدم

اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید 

سلام دوستان جان اولا خوشحالم که تاپیک راه افتاد دوباره و سایت درست شد

دوما ما حقوق که گرفتیم پیشنهاد دادم به همسرم کارت هزینه ها و پس انداز  تعیین کنیم که خداروشکر استقبال کرد.

یه برآورد هزینه گرفتیم از خوراکی و بنزین اینا بعد ریختیم تو کارت هزینه دیگه هرچی خرید میکنیم از اون کارت می کشیم و مهم تر تو یه دفتر یادداشت میکنم.

پیامک اون کارت هم فعاله که موجودی رو میبینم تا گوشه چشمی حواسم به خریدا باشه که تا اخر ماه برسه...

همسرم که میوه میخره  چندین نوع میوه میگیره منتهی میوه هایی که کمتر میخوریم به تعداد میخره ولی اونایی که مورد علاقه س یکم بیشتر اینجوری کمتر میمونه و خراب میشه.

قرص اهن هم گرفتیم هرشب طبق عادت قبل خواب میخوریم

اینا رو گفتم که بدونین اینام تو برنامه ریزی خرجا گزاشتم که بدونین میشه اون وسط حواسمون به خودمون باشه 

پر روزی باشین الهی 

دوستان ما خونه مون رهن و موعد خونه داره میرسه قرار شد بازم به پول رهنمون اضافه کنیم و از سرکارم درخواست وامم دادم حتی 

منتهی همسرم یه پیشنهاد خوبی داد .گفت با این تورم حیفه ما پول بدیم دست صابخونه و پول بخوابه بیایم اجاره بدیم و مبلغ وام رو که دادن یا طلا بگیر که بعدا میره روش یا اینکه معامله کنیم باهاش

راستش فک که کردم به حرفاش دیدم منطقی ما پول رهن رو که پس بگیریم بعدا همون میشه ولی حتی اگه کرایه بدیم و وام و پس اندازهای حقوقمو میتونیم یه ماشین دیگه حتی پراید هم شده بخریم (البته خودمون ماشین داریم) منظورم به جهت سرمایه گذاری....

دوس دارم نظرتون رو بدونم  

دوستان ما خونه مون رهن و موعد خونه داره میرسه قرار شد بازم به پول رهنمون اضافه کنیم و از سرکارم درخو ...

اگه کرایه خونتون یادنیست و از پسش بر میاین خب ماشین بگیرید رشد قیمت خیلی خوبی داره  ولی طلا معلوم نیست سال دیگه چند باشه چون پارسال هم همین قیمت های امسال بودو سال قبلترش گرونتر از الان بود. از قدیم بنا به این بود که پول رهن بیشتر میکردن تا اجاره ندن. 

گفتین هر شب قرص آهن میخورین؟؟!! واسه خانوما اشکال نداره ولی شوهرتون نباید بخوره

اینقدر بدم میاد عکس پروفایلمو کپی میکنید😒
مبارک باشه، خدا برکت بده ♥️💐 میگم من اولین بارم هست تنهایی سمت خرید طلا میرم، این پارسیان ها تقلبی ...

عزیزم اگه از این پک و بسته بندی ها باشه و از جای معتبر بگیرید خیالتون راحت باشه در مورد به صرفه بودن گرمی و پارسیان  سکه بهار ازادی بهتر بعد نیم بعد رب بععد گرمی بعد پارسیان ولی خوب باید دید پولمون به کدوم میرسه بخث بین بد تر و بهتر نیست بحث میزلن بودمه و هزینه برای خرید هر نوع سکه هست من اگه پولم به اندازه پارسیان میرسه و اندازه گرمی نیست باید بخرم نه اینکه بگم نع چون گرمی بهتر از پارسیانه منم نمیخرم امیدوارم منظورمو رسوندع باشم گلم ☺️

تاپیک مدیریت مخارج ودرامدها ونحوه پس انداز کردنش و نکات مهم خانه داری و چالش دوماهه طلا 💰💰💰💱💸🤑🤩🧿💰💰💰💵💴https://www.ninisite.com/discussion/topic/7725604/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d9%85%d8%af%db%8c%d8%b1%db%8c%d8%aa-%d9%85%d8%ae%d8%a7%d8%b1%d8%ac-%d9%88-%d8%af%d8%b1-%d8%a7%d9%85%d8%af-%d9%88-%d9%86%d8%ad%d9%88%d9%87-%d8%a8%d9%87%d8%aa%d8%b1-%d9%be%d8%b3-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%a7%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86%d8%b4-%d9%88-%d9%86%da%a9%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d9%87%d9%85-%d8%ae%d8%a7%d9%86%d9%87-%d8%af%d8%a7%d8%b1%db%8c
اگه کرایه خونتون یادنیست و از پسش بر میاین خب ماشین بگیرید رشد قیمت خیلی خوبی داره  ولی طلا معل ...

اره عزیزم قدیم واقعا اوکی بود الان 200 رهن دادیم بخوایم رهن بدیم بازم حداقل باید 70 بدیم خب 70 تمن دستمون باشه به نفع تره بنظرم 

اره یه مدته میخوریم همسرم با این که وزن داره ولی کم خون بود 

من برا پریودیم مصرف میکنم از پند وقت دیگه فقط 4 روز اول پریودی میخورم دیگه 

پون یه مدت دیگه باید ازمایش طب کار کامل بدم برا سرکار دیگه دستم میاد میزانش 

2706