2410
2553
من واسه شغلم بسیار زحمت کشیدم و خیلی حساسم ..و اجازه نمیدم حتی حرف بزنه ..یکبار گفت بچه ها اذیت میشن ...

من به همه کارام هم میرسم تو خونه بیرون از خونه 

ولی یهویی گفت نمیخاد بری بدون هیچ دلیلی بیاره 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس برم صبح؟

الکی جنجال ب پا نکن اون ی حرفی زده بدون بحث و دعوا پاشو صبح حاصر شو برو.تو دعوا ک حلوا خیر نمیکنن.تا شب هزار حرف با هم میزنید غذا میخورید بعد شما منتظر همین ی جمله بودی مگه ک نخوای بری

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2720
2714

سلام بچه ها شنبه رفتم سرکار 

زنگ زد اعصابمو بهم ریخت وقتی هم امدم خونه همین طور ولی کوتاه نیومدم با زبون نرم البتع 

مادرش و پدرش هم زنگ زدم بهشون گفتم اینو نصیحت کنین دگه کوتاه امد

ببخشید ولی به هیچ جام نمیگیرم😑

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ...ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…

اگه قبل از ازدواج ، شرایط شاغل بودن شما رو پذیرفتن نباید زیر بار برید دوست 

منطقی با هم صحبت بفرمائید 

خودم اولویتم در زندگی کاره ، واقعن امکان نداره بپذیرم

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
2706