2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو این زمینه چون کانال هم دارم بیشتر ماسک های خونگی استفاده میکنم خیلی خوبن واقعا صورتم دلخواهم شده خواستی لینک کانالمو بدم عضو شو به دردت میخوره خوبه 

کاربری قبلیم رو خودم تعلیق کردم🙂🙂
2731
از چه برند هایی استفاده کردی؟

ماسکهای بایواکوا و انیپک، باله آ، کاریته، لورال، نوتروژینا، ایمجز، وان اسپرینگ، ایو روشه، هلیکس دی، اینگرید میه، اوردینری و... 

اینا برندای خوبی بودن، البته از همه محصولاتشون استفاده نکردم مثلا اوردینری سرم های خوبی داره وان اسپرینگ ماسکهای خوبی داره و... 

گریه مکن که سرنوشت... گر مرا از تو جدا کرد... عاقبت دلهای ما، با غم هم آشنا کرد... با غم هم آشنا کرد... 
روتین پوستی داشتی؟ میشه بگی چجوری بود

اولشستن صورت با ژل یا فوم، تونر، سرم های پوستی، مرطوب کننده، ابرسان، ضدافتاب، بالم لب 

(من ارایش خیلی کم میکنم ولی اگه هرروز ارایش میکنی اول روتین با میسلارواتر یا شیرپاکن ارایشتو کامل تمیز کن) این روتین هرروز صبح بعد بیدار شدن و شب قبل خوابه. 

هفته ای دوبار اسکراب 

ماسک دور چشم 

هفته ای 2 الی 3 بار ماسک صورت 

بُخور صورتم عالیه مثلا هفته ای یکی دوبار

گریه مکن که سرنوشت... گر مرا از تو جدا کرد... عاقبت دلهای ما، با غم هم آشنا کرد... با غم هم آشنا کرد... 
2738
اولشستن صورت با ژل یا فوم، تونر، سرم های پوستی، مرطوب کننده، ابرسان، ضدافتاب، بالم لب  (من ارا ...

مرسی از توضیحاتت عزیزم

ولی من شنیدم بخور زیاد خوب نیس منافذ پوستو باز میکنه

2706