2726

قارچ.  پیاز . فلفل دلمه ای . گوشت چرخ کرده. پنیر.  ادویه هارم دارم ولی نمیدونم چی میتونم درست کنم ک خوشمزه باشه

آزاد شو از بند خویش ،تحقیر را باور نکن. اکنون زمان زندگی‌ست ، تاخیر را باور نکن. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لازانیا 

یه بسته لازانیا از سوپری بخر با سس موشکی کچاپ 😄😄😄

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤
2728

پای چوپان 

البته اون پوره سیب زمینی هم میخواد

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
یش طرز تهیه پای چوپانو بگید؟

سیب زمینی رو پوره کنید 

یکم فقط یکم شیر بزنید تا نرم بشه به همراه نمک و فلفل و آویشن 

گوشت چرخ کرده و پیاز و قارچ وفلفل دلمه و تفت بدید بهش رب بزید این سس که درست که شد 

سس گوشتی رو کف ظرف پریکس بریزید روش یه لایه پنیر پیتزا هم بپاشید  روش

لایه بعد سیب زمینی پوره شده رو بریزید وپنیر پیتزا 

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
سیب زمینی رو پوره کنید  یکم فقط یکم شیر بزنید تا نرم بشه به همراه نمک و فلفل و آویشن  گو ...

ممنونممم عزیزم😘

برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج) و خونه دار شدن من صلوات بفرستیدلطفا😍😍 ۱۴۰۱/۳/۱۲💘
2706