2410
2553
همون ۷ صبح بیدار میشه 

کاش میشد تا ۹صب بخوابن😂

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
همین کارو میکنم ولی تو آشپز خونه اضافه ش میره داخل سینک 🤕

دختر شما چندبار برای شیر بیدار میشه؟

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
من فلاسک آب جوش میریزم بعد یکمم میریزم تو شیشه اش تا وعده اش برسه آب شیشه اش سرد سرد شده یکمم با آب ...

منم همین کار کردم اب جوش داخل فلاسک اب سردش داخل بطری تو یخچال ولی باز ترکیب میکنم بعضی وقتا زیادی سرد میشه بعضی وقتا زیادی داغ خلاصه داستان دارم نصف شبی تا ولرم بشه🥺

خدا جونم خیلی دوست دارم❤ 
2714
من خودم هر ۳ ساعت بیدار میشم بهش شیر میدم خودش بیدار نمیشه

شما از بندگان برگزیده خدایی😉

قدیمیااا همه چی میدادن به بچه ها الان همه چی با ناز وادائه 🙄🙄🙄من سوپ وآبگوشت وکته نرم و سرلاک وخر ...

منم میدم ولی برا من نمیخوره از وقتی هم واکسن زدیم به زور گریه یه کوچولو شیر میخوره اصلا وقتی منو میبینه گریه میکنه ☹وایی کوچیک بود چقدر راحت بود خدایی هر چی بزرگتر میشه هزار تا مشکل پیش میاد والا 

2706