2726
آخه پسر من شیر خشک میخوره ۳تا شیشه داره ولی چون هر ۲ساعت شیر میخوره من باید پاشم نصف شب شیشه بشورم

دختر منم شیر خشک میخوره از همه سخت تر درست کردن آب شه. هی سرد، گرم میشه🤕

خدا جونم خیلی دوست دارم❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اب جوش ولرم تو فلاسک بزار راحت تره

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به وقت تولد ته تغاریمون❤️
2728
مامانا شیر شب رو کسی قطع کرده؟ وقتی به غذا میوفتن باید قطع کنیم؟ اگه کسی راهکاری داره بگه پسر من ک ...

دختر من چون شبا ساعت ۱۰ میخوابه و زوده من خودم ۲ بیدار میشم بهش شیر میدم همین

سخت چرا

شب قبل از خواب آب بجوشون بریز داخل فلاکس بزار بالا سرت یه نصفه شیشه آب جوش پر کن بزار بمونه سرد بشه یه لیوان خالی هم بزار کنارش

هروقت خواستی شیر بدی اول رو همون آبی که سرد شده کم کم از فلاکس آب جوش بریز تا دماش درست بشه بعد اضافیش رو بریز تو لیوان

من فلاسک آب جوش میریزم بعد یکمم میریزم تو شیشه اش تا وعده اش برسه آب شیشه اش سرد سرد شده یکمم با آب داغ فلاسک قاطی میکنم اوکی میشه

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
تنظیمات کارخونه😂😂😂🤣🤣🤣واای از دسته تو

😂😂😂 والا بخدا انگار عادت کرده دیگه ۱۲۰سی سی نمیخوه در وعده های کم ولی تند تند میخوره

پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍             تیکر تولد گل پسرمه 😍😍😍😍
دختر من چون شبا ساعت ۱۰ میخوابه و زوده من خودم ۲ بیدار میشم بهش شیر میدم همین

پسر منم ۹ الی ۹ونیم خوابه بعد ۱۲ بیدار میشه ولی بعد اون قشنگ هر ۲ساعت بیدار میشه 

صبح ها هم دیگه از ۷بیداره دلوین صبح ها چند بیدار میشه؟

پستونک امتحان کردی؟

آره پستونک میخوره ولی معلومه گشنش میشه بیدار میشه چون پستونکو تف میکنه بیرون

هر کاری کردم بیشتر از ۹۰تا تو ۲ساعت نمیخوره حالا این ماه ببرمش دکتر ببینم میذاره غذای کمکی شروع کنم 

2706