2137
2217
عنوان

مامان های بهار ۱۴۰۰ بیاید اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 23935 بازدید | 3008 پست
مامانا شیر شب رو کسی قطع کرده؟ وقتی به غذا میوفتن باید قطع کنیم؟ اگه کسی راهکاری داره بگه پسر من ک ...

دختر من چون شبا ساعت ۱۰ میخوابه و زوده من خودم ۲ بیدار میشم بهش شیر میدم همین

دختر منم شیر خشک میخوره از همه سخت تر درست کردن آب شه. هی سرد، گرم میشه🤕

سخت چرا

شب قبل از خواب آب بجوشون بریز داخل فلاکس بزار بالا سرت یه نصفه شیشه آب جوش پر کن بزار بمونه سرد بشه یه لیوان خالی هم بزار کنارش

هروقت خواستی شیر بدی اول رو همون آبی که سرد شده کم کم از فلاکس آب جوش بریز تا دماش درست بشه بعد اضافیش رو بریز تو لیوان

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

دختر منم شیر خشک میخوره از همه سخت تر درست کردن آب شه. هی سرد، گرم میشه🤕

من فلاسک آب جوش میریزم بعد یکمم میریزم تو شیشه اش تا وعده اش برسه آب شیشه اش سرد سرد شده یکمم با آب داغ فلاسک قاطی میکنم اوکی میشه

پروردگارم در اوج ناامیدی دستمو گرفتی   حافظ تو دلیم باش تا سالم و صالح بغلش بگیرم آمین            پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍
2215
تنظیمات کارخونه😂😂😂🤣🤣🤣واای از دسته تو

😂😂😂 والا بخدا انگار عادت کرده دیگه ۱۲۰سی سی نمیخوه در وعده های کم ولی تند تند میخوره

پروردگارم در اوج ناامیدی دستمو گرفتی   حافظ تو دلیم باش تا سالم و صالح بغلش بگیرم آمین            پروردگارا شکرت کی جز تو میتونست مرهم دله شکسته من باشه؟ ممنون بابت هدیه قشنگت😍
دختر من چون شبا ساعت ۱۰ میخوابه و زوده من خودم ۲ بیدار میشم بهش شیر میدم همین

پسر منم ۹ الی ۹ونیم خوابه بعد ۱۲ بیدار میشه ولی بعد اون قشنگ هر ۲ساعت بیدار میشه 

صبح ها هم دیگه از ۷بیداره دلوین صبح ها چند بیدار میشه؟

پستونک امتحان کردی؟

آره پستونک میخوره ولی معلومه گشنش میشه بیدار میشه چون پستونکو تف میکنه بیرون

هر کاری کردم بیشتر از ۹۰تا تو ۲ساعت نمیخوره حالا این ماه ببرمش دکتر ببینم میذاره غذای کمکی شروع کنم 

2050
همون ۷ صبح بیدار میشه 

کاش میشد تا ۹صب بخوابن😂

آرا والا دلوین ۷ بیدار میشه بعد ۹ میخوابه😐🙄😂

عه مث آوین جونم 😂

❣❤گروه رز قرمز❤❣وزن شروع۹۸.۱۵۰❣ وزن یک هفته بعد ۹۶.۳۰۰❣وزن هدف ۷۵💪💪💪❣شروع از تاریخ ۱۴۰۰/۹/۲۱
سخت چرا شب قبل از خواب آب بجوشون بریز داخل فلاکس بزار بالا سرت یه نصفه شیشه آب جوش پر کن بزار بمونه ...

همین کارو میکنم ولی تو آشپز خونه اضافه ش میره داخل سینک 🤕

خداجونم اگه یه روز فراموش کردم که خدای بزرگی دارم    توفراموش نکن که بنده ی کوچیکی داری
همین کارو میکنم ولی تو آشپز خونه اضافه ش میره داخل سینک 🤕

دختر شما چندبار برای شیر بیدار میشه؟

من فلاسک آب جوش میریزم بعد یکمم میریزم تو شیشه اش تا وعده اش برسه آب شیشه اش سرد سرد شده یکمم با آب ...

منم همین کار کردم اب جوش داخل فلاسک اب سردش داخل بطری تو یخچال ولی باز ترکیب میکنم بعضی وقتا زیادی سرد میشه بعضی وقتا زیادی داغ خلاصه داستان دارم نصف شبی تا ولرم بشه🥺

خداجونم اگه یه روز فراموش کردم که خدای بزرگی دارم    توفراموش نکن که بنده ی کوچیکی داری
من خودم هر ۳ ساعت بیدار میشم بهش شیر میدم خودش بیدار نمیشه

شما از بندگان برگزیده خدایی😉

1718