2204
2217

خانما ببخشید تروخدا بابت تاپیک😢😢

چندین باره اینطوری میشم بدون اینکه بفهمم 

عضو گروه آبی💙 وزن شروع : ۶۵ وزن هدف: ۵۵ تا نوروز۱۴۰۱ یه خانوم متاهل و ۲۵ ساله ام با روحیه لطیف و مهربون😍عاشق همسرمم از وقتی به زندگیم اومده دنیا واسم خیلی قشنگتر شده💑دنیا خیلی جای قشنگی میشه اگه یه ذره باهم مهربونتر باشیم😊آرزوم اینه مامان بشم👩‍👧هدفم تو زندگی اینه استخدامی قبول بشم و معلم شم🤗 عاشق خانم های مستقل و موفقم😚حالا که تا آخرش خوندی برای استخدام شدن شوهرم یه صلوات میفرستی🌱

دستشویی داشتن😐

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

لگنت شله

کگل بزن

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.خیلی دوست دارم مامانی💕                      پسر قشنگم مرد کوچولوی من میوه قلبم ، به زندگیم خوش اومدی💝     تیکر یکسالگی شاه پسر😍                                                                                                ♥️زني را مي شناسم من/که در يک گوشه ي خانه/ميان شستن و پختن درون آشپزخانه/سرود عشق مي خواند/نگاهش ساده و تنهاست/صدايش خسته و محزون/اميدش در ته فرداست/زني را مي شناسم من/که مي گويد پشيمان است/چرا دل را به او بسته/کجا او لايق آنست/زني هم زير لب گويد/گريزانم از اين خانه/ولي از خود چنين پرسد/چه کس موهاي طفلم را/پس از من مي زند شانه؟
2240
2050
2239

قبل کار برو دستشویی

میشه برای صاحبخونه شدنم صلوات بفرستین..سالها آرزوی صاحبخونه‌شدن دارم منتهی برآورده نمیشه بعضی وقتا چشامو میبندم میرم توحس اینکه تو‌خونه‌خودم نشستم  اینقد اشک خوشحالی میریزم تا بخودم میام وچشام باز میکنم باز گریه میکنم‌،میگم خدا چرااااا...لطفا دعا کنید خدا برام برآوردش کنه
1718