2737
2734
عنوان

توروخدا بیاید دارم دیوونه میشم 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 428 بازدید | 27 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونم خیلی سخته ولی سعی کن قوی باشی

دیگه نه پیام بده نه پیامشو سین کن

وقتی خودت برای خودت ارزش قائل نیستی توقع داری اون ارزش قائل شه واست؟؟ 

اونی که رفت لیاقتش همون رفتنه. خودتو نکش واسه همچین آدمی

Kiziim
2728
بعد از هم خدافظی کردیم....خیلی سرد برخورد کرد😭😭😭حالا یه نفر بهم میگه نباید میگفتی مریضی تو اینجور ...

اینو بدون که کسی اگه واقعا ازته دل ادمو دوس داشته باشه بخاطر مریصی که هیچ بخاطر بد تر از اینا هم ترک نمیکنه ادمو...بیخودی عمرتو حرومش نکن

به نیت تو دلم بگو آمین💕💖😘😘😘
😔😔هوف خدا

اصلا ناراحتی نداره ارادتو قوی کن نزار هیچ مردی بتونه ناراحتت کنه خیلی کم دیدم مردی بیاد بگه دوس دخترم رفته ناراحتم ببین مردا خودشون چقد دخترارو کوچیکو بی ارزش میبینن یکم از خودشون یاد بگیرید اونا حتی ی ذره هم ب ما فک نمیکنن اون وقت ما همیشه خودمونو براشون کوچیک میکنیم 

2738
ببین تو در هر صورت نباید بعش پیام بدی اگ دوست داشت جذب میشه نداشتم فراموشش کن:)

من پی ام ندادم خودش شروع کرد منم گفتم چون تو پی ام دادی من دارم بهت این حرفو میزنم

به نظرت خودمو کوچیک کردم؟😔

خیلی عزیز دلم بخدا دقت کردم هرچقد بیشتر خودتو کوچیک کنی جلو چششون حقیر ترو آویزون تر دیده میشی سعی کن با اعتماد ب نفسو قوی باشی عین خودشون خیلی ببخشید اینجوری حرف میزنم ولی محل سگ بهش نده ن تنها این ب تمام مردایی ک میان تو زندگیت