2726

عشقم گذاشت رفت الان سه ماهه.حتی با مادرمم حرف زده بود....بعد هیچ وقت استوریمو نمیدیدتو این چند وقت.... امشب دید....یه اهنگ گذاشتم گفت اسمشو میشه بگین و فلان....بعد چون همدانشگاهی هستیم... درمورد درس هم پرسید ازم...ولی خیلی دلم گرفت...به رفیقام پی ام دادم همه گفتن موقعیت خوبیه باهاش حرف بزنی... گفتم که بعد این همه وقت نمیتونستی یه حالمو بپرسی؟؟؟نمیدونی چه به روزم گذشت مگه؟(اینسری عمل سنگینی هم داشتم خبرداشت ولی پیام نداد) گفتم ه عنوان همدانشگاهی باید حالمو میپرسیدی گفت بله میدونم اشتباه کردم و فلان

بعد از هم خدافظی کردیم....خیلی سرد برخورد کرد😭😭😭حالا یه نفر بهم میگه نباید میگفتی مریضی تو اینجوری میگی اینم میگه همیشه دختره مریضه برم پیش یکی که شاد باشم😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم واقعا چرا انقد خودتو کوچیک میکنی مثلا دختری عشقته ک عشقته ب جهنم کسی ک ولت میکنه بهتره زودتر گورشو گم کنه اگ اون خودشو میگیره تو ۱۰۰۰۰ برابر بگیر ترووخدا انقد پسرارو شاخ نکنید 

فک کنم الان بهتره یکم دوری کنی خودش بیاد سمتت

کاربر 1396/10 😊 ملیکای سابق هسدمم 🙂بخاطر فامیلیم کاربریمو حذف کردم شناسایی نشم☺۹۹/۹/۹به همه آرزوهام رسیدم از کوچیک تا بزرگ😍 مرسی خدای مهربونم😍مرسی از کائنات و انرژی مثبت😍😍 ایمان دارم به زمان آرزوهام چون مینویسم امید دارم تلاش میکنم 😍🙂 ای دورترین عشق من یه عابرم دوباره من تو جاده دلت مسافرم❤صدام بزن بشین کنار من بگو من بدون تو کجا برم؟🥲
بعد از هم خدافظی کردیم....خیلی سرد برخورد کرد😭😭😭حالا یه نفر بهم میگه نباید میگفتی مریضی تو اینجکر ...

نباید میگفتی . من بودم جوابشو نمیدادم اصلاااا

اون موقع تنهات گذاشت ، باید ضایعش میکردی؟

خدای من خدای معجزه هاست . 

اصلا نباید گلایه میکردی و میگفتی چرا حالم رو نپرسیدی،رابطه ای که تموم شده باید برای همیشه تموم شه،شل کن سفت کن راه نندازید

تو یک زنی…لباس خوب بپوش !برای خودت غذای خوب بپز !خودت را به صرف قهوه ای در یک خلوت دنج میهمان کن !برای خودت گاهی هدیه ای بخر !وقتی به خودت و روحت احترام می گذاری ..احساس سربلندی می کند..آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمی بری و اگر قرار است انتخاب کنی،کمتر به اشتباه اعتماد می کنی، یادت باشد ….برای یک زن عزت نفس غوغا میکند!
بعد از هم خدافظی کردیم....خیلی سرد برخورد کرد😭😭😭حالا یه نفر بهم میگه نباید میگفتی مریضی تو اینجکر ...

نه اگه عاشقت بود واقعا تو تمام شرایط بدت پیشت میموند. ولش کن گم شه بره بهتررر

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   
2706