2737
2734

چه ایده هایی برای سفره چیدن دارید هر کی هر چی بلده بگه و ایده داره بگه تا همه استفاده کنیم 

خدایا منو به رویاها و آرزوهام برسون 💚

منم لایک کن اسی

زندگی وقتی اونی میشه که ما میخوایم  که خودمون بسازیمش😇نه اینکه منتظر باشیم واسمون بسازن😊زندگیتوخودت بساز...امکان داره کسی دیگه بسازه اونی نباشه که تو میخوای😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هرسال شب یلدا سیب و سرخ میکنم با شکر و دارچین محشره ....سیب و موادکیک و مخلوط میکنم...خیلی طرفدار ...

عکس داری؟ اگه داری بفرست 

2731
دستورشو دقیق مینویسی؟

دوتا تخم مرغ و وانیل و هم بزن ...نصف لیوان شکر و نصف ارد و مخلوط کن ..سیباروحلقه ای برش بزن و تو مخلوط بزن و سرخ کن بعدم شکر و دارچین بریز

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
دوتا تخم مرغ و وانیل و هم بزن ...نصف لیوان شکر و نصف ارد و مخلوط کن ..سیباروحلقه ای برش بزن و تو مخل ...

این دستور برا مواد داخله کیکه یا اینکه ی دسری جداگونه س

2738
این دستور برا مواد داخله کیکه یا اینکه ی دسری جداگونه س

وا توضیح دادم دیگه عزیزم ..تیکه های سیب و مخلوط کن بااین مواد و تو روغن سرخ کن

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉

من میخوام کاپ کیک درست کنم با رولتو کیک همش تم قرمزو سبز داره

انارم دون میکنم میریزم تو‌کاسه یکمم گل اراییو میوه اینا میچینم با حافظو شمع

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزها دارم با خیال آمدت تصویر میبافم🥰تو حتما برای من یک طالعِ شیرین با طعم دوست داشتنیِ عسل خواهی آورد😍🥹قند عسلم خوش اومدی به زندگیمون❤️

سلام به پستام سر بزن بشقابهای سفالی زیبایی داریم💚👉

بهترین و ماندگارترین هدیه هارو از ما بخواین💝🎁

نصف قیمت بازار👌

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من فرمول کرم میفروشم ۳ تا فرمول دارم(بدون پماد و مواد مضر) هر کسی فرمول کرمِ سفیدکننده vip میخواد به تاپیک اخرم سربزنه(50تومنه) گرفتارم ممنون دوستان🙏💚                           پسرای عزیزم قول میدم مامان خوبی باشم براتون💙💙                     دوستان من کارای هنری انجام میدم💚بشقاب دیوارکوب 💫اینم پیج روبیکام Bano99ilya خوشحال میشم ازم حمایت کنید این لینک کانال سروشمه👇http://splus.ir/banoy_honarmand