2137
2217

ار مادرم خیلی تمیزع

هیتـلرم  خوبع اما عاشق با پنبع سربریدنای چرچیـلم                        من بین ی انسان فرهیخته ومتشخص و ی انگل بد دهن بی شخصیت  مدام در حال نوسانم. 🐺                                            بـا عـینـک گـانـدی و در فـرمـتـ ،پـوتـینـم.                           https://t.me/Hich_zhکمی حرفای پوسیده میزنم                                                                        غذا تو گلوتون گیر کردع!من هم میتونم محکم بزنم به پشتتون هم میتونم بشینم براتون دعا کنم ،کدومو انتخاب میکنید؟!

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2215

نه، یه دوره ای عقل و تجربم کم بود همیشه خونم برق میزد الان دیگه نه، چون پذیرفتم تو خونه ای که بچه هست و میخوای خلاق بارش بیاری نباید زیاد به تمیزی گیر بدی چون ناخودآگاه بکن نکنت زیاد میشه...

لبخند بزن، انار لب های تو را دانه کنم...

No

((کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده کارگاه بازی در نیارید با تشکر))گاهی وقتا اتفاقات ناخوشایندی میوفته که باعث میشه ناراحت بشیم که بعضی وقتا این اتفاقات انقدر بدن که امیدتون به خدا رو از دست میدین ولی نباید ناامید بشید امیدتونو از دست ندین شکست خوردین?بلند بشید!بلند شید و از اول شروع کنین ، مطمئن باشین نتیجه خوبی میگیرین اگه خدا چیزی که میخواستین رو بهتون نداد بدون که اون چیزی که میخوای به صلاحت نیست پس اصرار نکن و فقط همه چ رو بسپار به خدا ببین چقدر زندگیت بهتر میشه و چقدر اتفاقات خوب در انتظارته💙☄️✨

بله.

بحَقّ الحُسَین                                                        اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج 🖤🖤🖤🖤                   دعای من در روضه اباعبدلله الحسین علیه السلام         فقط ظهور امام زمانم 
2050
میرین خونش راحتین؟

مجردم😂ار خیلی کلا با مامانم راحتم

هیتـلرم  خوبع اما عاشق با پنبع سربریدنای چرچیـلم                        من بین ی انسان فرهیخته ومتشخص و ی انگل بد دهن بی شخصیت  مدام در حال نوسانم. 🐺                                            بـا عـینـک گـانـدی و در فـرمـتـ ،پـوتـینـم.                           https://t.me/Hich_zhکمی حرفای پوسیده میزنم                                                                        غذا تو گلوتون گیر کردع!من هم میتونم محکم بزنم به پشتتون هم میتونم بشینم براتون دعا کنم ،کدومو انتخاب میکنید؟!

سعی میکنم باشه

٩شهریور ٩٨بچموشش ماهه زایمان کردم و ازدست دادم😔ولی خدابعد٨ماه یه دختر خوشگل بهم داد😍باوجود واریکوسل شوهرم که نه دارویی مصرف میکنه نه عمل میکنه😡هردوبارم بایه باراقدام باردارشدم...تاخدانخادبرگ ازدرخت نمیفته☺️خدایاشکرت 
1718