2733
2739
عنوان

شبیه کی هستین؟😁

| مشاهده متن کامل بحث + 2604 بازدید | 316 پست

ییلدیز اگه اشتباه ننوشته باشم😐😂خودم نمیگما بقیه گفتن

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
نه بابا🥴

والا حتی منو یکی اشتباهم گرفته بودباهاش

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پروفایلم 🙄 البته خواننده  سلبریتی نیست  ولی شباهتم بهش خیلی عجیبه😂خیلی ها فکر می کنن ب ...

تو فقط سرنا امینی

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍
من شبیه مه لقا جابری که دوستش ندارم ..شوهرمم شبیه پژمان جمشیدی اصلا خودشه،😂

مه لقا عالیه😍

بینیت عملیه یا نه؟

اخه معمولا کسایی که بینیشونو عمل میکنن شبیهش میشن

2738
پسرخاله هام میگن من شبیه النازشاکردوستم ورزش میرفتم هم خیلیها میگفتن شبیه لیلا اوتادی ام

پس واجب شد عکستو ببینیم😂

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍

کوچیکتر ک بودم میگفتن شبیه یانگوم یا اُشینم چون چشام درشت نیستش 😀 الان ک تغییر کرده چهرم

با اینکه حتی تو زندگیمون ی روز خوبم با هم ندیدیم اما هنوزم باور نکردم ما زنده ایم و از هم بریدیم ....💕🥲
تو فقط سرنا امینی

آره از نظر گردی صورت و... شبیهشم

کلا من شبیه هرکی که صورت گرد و تپل داره هستم😂

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
2706