2297
2298
عنوان

شمااام اینجوری میشین؟(پریودی)

270 بازدید | 29 پست

تو دوران پریود شدیییییییدا تشنمه

اصلا ی چی میگم یه چی میشنوین

من از صب ۶لیوان چای خوردم آب خوردم اما تشنگیم رفع نمیشه راه حلتووون چیه؟

کدوماتون اینجوری هستین؟

عضو گروه بنفش💜 ب امید روزی که برگردم به وزن ۵۵😈 وزن اولیه ۶۷👻 

من گر میگیرم عجیبع

فَـمن یـَـعمل مِثـقالَ ذَرَةٍ شـراً یـره                   ты не мое яйцо, даже если ты похож на меня.          انسـان نـاصحیحـی هسـتم در تمـام ابعـاد                 من بین ی انسان فرهیختع و متشخص و ی انگل بددهن بی شخصیت مدام در حال نوسانم:)   https://t.me/Hich_zhکمی حرفای پوسیدع              

من تشنم و راهیه دستشویی برای تکرر

بد بودن کار سختی نیست،خوب بودنه که کار سختیه. خوب باشیم🥰.یادمون باشه شیطان،روان شناس خوبیه. برای اینکه کارهای زشتمونو توجیه کنه و  از کارهای خوب و خوب بودن دورمون کنه.قوی باشیم💪بهش نه بگیم. هرچیزی که دلمون میخواد و حال دلمونو خوب میکنه ممکنه خوب نباشه،😈 اون حال خوبه همون لحظه ظاهری و گذراس. خوب باشیم برای رضایت                           ❤️  خالقمون   ❤️ این دنیا خیلی کوتاهه حواسمونو جمع کنیم همه خوشیاش میگذره اصل کاری اونوره. 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051
منم همینطوووور 

هووف متنفرم از پریودی

فَـمن یـَـعمل مِثـقالَ ذَرَةٍ شـراً یـره                   ты не мое яйцо, даже если ты похож на меня.          انسـان نـاصحیحـی هسـتم در تمـام ابعـاد                 من بین ی انسان فرهیختع و متشخص و ی انگل بددهن بی شخصیت مدام در حال نوسانم:)   https://t.me/Hich_zhکمی حرفای پوسیدع              
ن این طبیعیه خیلیا میشن

😢

دقت نکرده بودم ولی الان تشنمه تازه آب خوردم و تا لیوان بزرگ چای🙄

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                                                                                                                 დღ ما را به سخت جانیِ خود ؛ این گمان نبود..."

من هاپو میشم و همش گریه میکنم 

چرا از تو نگویم؟.. چرا از تو نسرایم؟.. وقتی همه دریاها در قلب مهربان تو جریان دارند چرا من یک قطره پر هیاهو نباشم؟..چه شبها که به یاد تو فانوس دعا را در ایوان تنهایی آویختم،چه روزها که به یاد تو با درختان پر حوصله گردو درد و دل کردم، آنقدر منتظرت مانده ام که همه پنجره ها مرا میشناسند. یکبار آرامتر از خواب درختان به سراغ من بیا!میخواهم با شکوفه های سیب برایت تابلویی بکشم و با اشکهایم گرد وغباررا از کفشهایت بشویم. میخواهم تمام بغضهایم بر شانه های تو آب شود. چرا دلم برایت تنگ نشود؟چرا دستهای تو را ستایش نکنم؟ چرا خوشبوترین گلهای دنیا را برای تو نچینم؟ چرا عطر ماه را در شیشه ای نریزم و به تو تقدیم نکنم؟دلم برایت تنگ میشود؛ نه هرشب، نه هر روز بلکه هر لحظه. این را عقربه های ساعت نیز میدانند، خطوط دفترم نامت را از بر کرده اند. اگر روزی تو را ننویسم؛ دل آبی خودکارم برایت تنگ میشود. اگر تو نباشی غمهایم را پیش چه کسی ببرم؟ اگر تو نباشی رنجهایم را با که بگویم؟ اگر تو نباشی روزهای من هیچگاه به شب نمیرسند و شبهایم در جاده تاریک زمان سرگردان میشوند. اگر تو نباشی آمدن صبح هم لطفی ندارد و صدای خروسها ناخوش میشود. اگر تو نباشی ترانه هایم را در رود خواهم ریخت. چرا برای تو ننویسم؟ جواب کلمات پر شوری را که میخواهند به دیدار تو بیایند چه بدهم؟   چرا حرفهایم را پنهان کنم؟ای آیینه عاطفه های بکر! ای پر خاطره تر از رود نیل! همیشه و همه جا برای تو خواهم نوشت، چه در شعله های بیرحم دوزخ چه در قله های مهربان بهشـــت.!!!