2733
2739

دیروز نامزدم از خونه خواهرش بر میگشته گفت یدفه دختر همسایشون نشست توی ماشین بهش گفته میدونی اینکه رفتی خاستگاریش با چندتا بوده عصن چرا رفتی‌ خاستگاریش 😐 درصورتی که من رفاقت معمولی با هیچ پسری نداشتم 😐 نامزدمم اول یکم بهش چیز گفته دیده اون اصرار داره گفته باشه حرفیه که زدی باید ثابت کنی وگرنه بد میشه برات دختره دو روز از من آمار میگیره چیزی دستگیرش نمیشه زنگ میزنه به نامزدم میگه میگن دختره ینی من خیلی حرف حرفیه و عصن بیخیال من استرس گرفتم ولش کن بعد در جوابش میگه باید ثابت کنی من بیخیال نمیشم دختره هم زنگ میزنه دوست صمیمیم با تهدید میکشونتش خونشون و از من هی سئوال میپرسه و صداشو ضبط میکنه دوستمم هی قسم میخوره که زهرا ینی من اینجوری نیست و باکسی نبوده بعد دختره میگه نه به تو نگفته جلوی تو چت نمی‌کرده😐دوستمم اسم چندتا پسرو میاره میگه اینا دوستش داشتن ولی توجه نمی‌کرده و اینا(خودم اینارو میگم حس میکنم عهد دقیانوسه بخدا ببینید چقدر دختره بیکاره😂 ) اینم میره همون اسمارو میده به نامزدم میگه با اینا بوده😐 این قضیه برای یک هفته پیشه من تازه فهمیدم نامزدم میگه وقتی ازت مطمئن بودم چرا بهت میگفتم بعد دوستم به دختره میگه چی به تو میرسه اینکارو میکنی چرا میخوای بینشونو  بهم بزنی دختره به دوستم میگه من خیلی وقته دارم دور این پسره رو خالی میکنم دوست توعم باید بره که پسره مجبور بشه بیاد سمت من😐😐 از اونطرف به نامزدم گفته فال گرفتم توی فال گفته از این دختره ینی من جدا میشی عاشق من ینی اون ‌میشی😐😂 رو خطش همه پیاموشو نشونم داد خلاصههههه تایمی قرار بوده ثابت کنه من با کیا بودم میگذره نامزدمم میره پیش باباش جلوی دخترش به باباش میگه به دخترت بگو واسه زن من حرف در نیاره دخترشم حاشا میکرده  خلاصه ‌الان من چیکار کنم دست از سر شوهرم برداره اون میگه نترس هیچی نمیشه ولی آخرش استرس دارم یموقع از سر حسادت یکاری نکنه ما جدا بشیم🥺😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
شوهرت چه بیکاره که گفته باید ثابت کنی  شوهرمن بود میگفت گل بگیر این صاحاب مرده رو

یکی هم به شوهر من اومده بود گفته بود دختری که رفتی خواستگاریش اله و بله بعد شوهرم گفته بود کار از کار گذشته شما حرص منو نخور 

ببین پدره چیکار میکنه ؟؟؟با پدرت یا پدر شوهر و همسرت برید خونشون ،و پیام هت رو هم نشون بدید و تهدید کنید مزاحمت ایجاد کنه حتما شکایت میکنید ‌‌..میشینه سرجاش ...^ببخشیدا ولی شوهرت اینجا بدش نیومده ،وگرنه از اول جدی برخکرد میکرد و میگفت خانم از ماسین من پیاده شک و مزاحمت درست نکن وگرنه شکایت میکنیم ازت 

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚
یکی هم به شوهر من اومده بود گفته بود دختری که رفتی خواستگاریش اله و بله بعد شوهرم گفته بود کار از کا ...

آفرین . با نهایت احترام به استارتر ، انگار نامزدش بدش نمیاد از رابطه پیامک و تلفنی و ... با دختر همسایه 

خدای من خدای معجزه هاست . 
2706