2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همیشه  هر کسی ناراحتم کنه خیلی سریع خدا جوابش رو میده 

طوری که دیگه همه میدونن نباید منو ناراحت کنن🤭🤣🤣

جالبیش اینه که به هرطوری ناراحتم کنن همونجوری به سر خودشون میاد😌😂

حتی اگه نفرین هم نکنم ،کافیه دلم بشکنه 😂

میشه لطفا یه صلوات هدیه به حضرت عباس ع به نیت حاجت رواییم بفرستی ؟ اگه فرستادی و دعا کردی حتما بهم بگو🌹🌱‌‌‌‌‌  《 اسمم مبینا》                 الحمدلله الذی خلق الحسین (ع) ❣️
2728

مادر شوهرم برا عروسیم خیلی اذیت کرد سر خرید و لباس و....

برای عروسی دخترش خیلی اذیتشون کردند و برا دخترشون کن گذاشتند مادر شوهرم همش گریه میکرد😁😁😁😁

مادر شوهرم هر چی من را اذیت کرد و زخم زبان زد همون بلاها سر دخترش آمد😄😄

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را
یکیشو بگو حداقل که ما هم از عدالت خدا امیدوار بشیم

خانواده همسرم

سه تا فاطمه داشتیم.من و خواهر شوهرم و جاریم.البته خانواده شلوغی بودن.ولی ما سه تا فاطمه بودیم.۸ سال همسایه بودیم‌.خیلییی اذیتم کردن و گذشتم.دیگه کم اوردیم و مجبور شدیم خونه خودمون رو ول کنیم و بریم مستاجری.چون خونه ای که ساخته بودیم به اسممون نشد.یه مدت خیلی اذیت شدیم و تقریبا با همه قهر بودیم.شب و روز فکر میکردم که خدایا آخه چرا.من که به عدالتت شک ندارم.و بد نکردم

دیگه خلاصه کنم برات که الان اون دوتا هر دو طلاق گرفتن.و دروغ چرا.خدا من رو ببخشه ولی ناراحت نشدم.و خیلی اتفاق های بد براشون افتاد

جاریم بعد طلاق شمارم رو گیر اورده بود و ازم حلالیت طلبید.الان ۹ سال از اون روزها میگذره

همیشه  هر کسی ناراحتم کنه خیلی سریع خدا جوابش رو میده  طوری که دیگه همه میدونن نباید منو ...

من اگر جواب بدهم که هیچ

ولی اگر دلم بشکنه و جواب ندهم خدا همون بلا را سرشون میاره

خانواده همسرم سه تا فاطمه داشتیم.من و خواهر شوهرم و جاریم.البته خانواده شلوغی بودن.ولی ما سه تا فاط ...

ماهم سه تا فاطمه ایم من و جاریم و مادر شوهر

اتفاقا هر سه تا همسایه

که اذیت هم دارند که شوهرم دوست داره خونه راه بگذاره بود مستاجری. من نگذاشتم

راستش با این که جدا شده ولی باهاش در ارتباطم.شوهرم دوس نداره و میگه ساده نباش در ظاهر بخشیدم.ولی وا ...

ببخشش چون حلالیت طلبید 

اعتقاد خودم اینه تا وقتی کسی که بدی بمون کرده چیزی نگه توی دل ادم هست ولی وقتی عذرخواهی یا حلالیت طلبی میکنه طرف ،  یعنی متوجه شده چکار کرده یعنی مطمین باش دیگه اون کارا رو با کسی دیگه نمیکنه ؛ دل ادم هم نرم میشا اگر معذرت خواهی بشنوه . من که اینجوریم . شما هم ببخشش یادت میره اون  مسایل کم کم  

ببخشش چون حلالیت طلبید   اعتقاد خودم اینه تا وقتی کسی که بدی بمون کرده چیزی نگه توی دل اد ...

خیلییی مظلوم بودم.یعنی هر چی بگم باور نمیکنی.صد بار بدی میدیدم به امید این که با محبت دلشون نرم بشه میگذشتم.دیدم دارن سو استفاده میکنن.عقده ای شدم.گفتم آخه چرا

ولی گذشت.خدا جای حق

بخدا تعریف نباشه الان همشون حسرت زندگی من رو دارن به لطف خدا

خیلییی مظلوم بودم.یعنی هر چی بگم باور نمیکنی.صد بار بدی میدیدم به امید این که با محبت دلشون نرم بشه ...

الان جایگاه تو بهتره پس تو در مقام گذشت قرار داری ! متوجه منظورم میشی ؟! اون موقع اره مظلوم و حالا مثلا با حسرت ( نسبت به وضعی که دلت میخواست ولی نداشتی ) و ... اینا بودی ولی الان تموم شد اومدی بالا ارتقا پیدا کردی اون زمونه تموم شد ! پس فراموش کن 

2706