2703
2553

تاوانشم ما خودمون میدیم

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

تاوان؟یچیزی هم انگار بهش بدهکارم اصا قبول نمیکنه درحقم ظلم کرده 

تاوان پیشکشش

قیمت آب معدنی تو سوپرمارکت چهارتومنه تو کافی شاپ ۸تومن همون آب توی فرودگاه ۲۰ تومن                                                              آب همون آبه فقط مکان و جاش عوض شده                             اگه دیدی جایی ارزشت و نادیده گرفتن جاتو عوض کن🤍🤍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بله 

یه بنده خدایی بود که موقع ازدواجم خیلی اذیتم کرد و آتیش سوزوند 

دقیقا موقع ازدواج خودش سر هیچی، جنون بهش دست داده بود و تا مرز خودکشی هم رفت 

چند نفر دیگه هم همینجور شدن؛ هر جور که اذیت کردن همونارو بچه‌های خودشون به بدترین شکل سر خودشون آوردن 

** یه روز واسه همیشه ترکش میکنم و میرم **                ❤❤خدا برایم کافیست❤❤                         

چه فایده گفتنش. چ سودی داره وقتی ادما ایقدبی رحمن  ک همدیگرو بخاطرهرچیزوموقعیتی لهش میکنن کاش همون تعداد ادمابفهمن ک طرفشون 1ادمه ن چیز دگه

بقران یچیزایی میبینم ک فقط ردمیشم وبس 

نميدونم تعریف کنم قضاوت شما چیه

هم خونم برای ازدواجم مخالفت میکرد درحدی ک میگفت میزنم میکشم خیلی تحقیر میکرد

بعد میگفت فلانی سبزه س...این یکی هم سبزس بچه شون سیاه ميشه 

مث منو همسرم نیستن بچه ما سفید و درحد ما نیستن

بعد از مدتی متوجه شدم بچه تو راهیش سقط شده

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا

من اهل نفرین کردن نیستم اصلا اما همون لحظه میسپارم به خدا و تمام ...دیگه فراموشش میکنم و حتی به روی طرفم نمیارم اما خدا بدجور هوامو داره دمش گرم

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
2714

کلاس هشتم که بودم معلم ریاضیم بخاطر سوالی که پرسیدم تا آخر کلاس مسخره ام کرد وسطای ساعت دیگه اشکم در اومد ولی بازم ول نمیکرد و مسخره میکرد و کل کلاس مثل دفعه اول بهم میخندیدن 

کلاس که تموم شد کل زنگ تفریح توی آینه دسشویی مدرسه نگاه کردم مویرگ یکی از چشام از شدت گریه و نگه داشتن بغضم پاره شده بود ارزو کردم کور بشه صبحش که اومد مدرسه با عینک افتابی اومد 

چشمش الوده شده بود و عفونت گرفته بود کاسه خون و ورم کرده بود تا یک هفته همینطوری در عذاب بود

حلالش نمیکنم تا عمر دارم

نمیدونم بخاطر دل من بود یا کس دیگه . ولی خاله همسرم اوایلی که عقد کرده بودم، جلو مادرشوهرم میگفت فلانی یه عروس گیرش اومده سفید و ناز  فلان .. گرچه منم تعریف از خود نباشه خوشگلم .

یا مثلا ازم پرسید چند کیلویی، گفتم فلان .. بعد جلو مادرشوهرم گفت کاش من یه ترازو همراهم داشتم دروغای دیگرانو رو میکردم !

خیلی دلم شکست سر حرفاش. بعد پسرش دوماد شد ولی عروسش یه فتنه ای کرد که خاله همسرم عروسی پسرش نرفت!!!!

فرض کن، مادر دوماد شب عروسی نبود . عروسه هم کلی پشت سرش بدگویی کرد...

البته خدا منو ببخشه که اینا رو میگم ولی خب دل خیلی شکسته 

( یا كاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكْشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ...)

اره هیچ وقت کسی تو زندگیم نبود یکی بزور خواست باهام دوس شه هی تماس میگرف تا اینک دلمو ب دست آورد تنها کسی بود ک تو زندگیم راش دادم بعد  ک ب دستم آورد بعد ی سال باهام سرد بود دیگ دوسم نداش مث قبل خیانت میکرد مث... حتی بی غیرت شده بود تا اینک ی شب هی زنگ زد جوابشو دادم گف خیلی دوستددارمو ازین حرفا برای همیشه خدافظی کرد و مرد هنوزم دلیل خودکشیشو نفهمیدم 

۱۹ سالم بود ی پسره منو عاشق خودش کرد .

باهم خوب بودیم ولی بعدش یهو عوض شد 

میگفت من تو رو نمیشناسم و یادم نمیاد .

خلاصه حال روحی من خیلی بد شد و پیش روانشناس و اینا رفتم (اخه خیلی دوسش داشتم)

حالا پارسال شنیدم روز عروسیش زنش ولش کرده😂

من چندماه از زندگیم بخاطر تهمت و قضاوتای نابجا داغون شد

باهم دست به یکی کرده بودن.. 

من فقط خواستم یجوری بشه اون دونفر ازهم ضربه بخورن بفهمن چی به چیه

هنوزم‌منتظرم ولی خب فعلا که خدا جوابشونو نداده 

هرروزم بهتر از روز قبلن

2706