2204
2217
عنوان

کسایی که تو رابطه هستن بیان همگی

359 بازدید | 49 پست

فرقی نداره دوستی نامزد عقد شما با هم بحث و اختلاف دارید؟ مثلا ی ویژگی ک بدتون بیاد ازش یا ی مشکل ی ایراد تو طرف مقابل ک باعث میشه همیشه اعصابتونو ب هم بریزه... و هر چقدرم حواستونو پرت میکنید بازم فایده نداره؟ 

بیاید بگید ببینم فقط من اینطورم؟

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

شدیدا رو اینکه موهام بیرون باشه حساسه به حدی ک دو ساعت باهاش میرم بیرون همش یا دستش به روسریمه موهام دیده نشه یا یقه لباسم 🥲

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره
2240

ویژگی بد داره ک اعصابم خورد میشه ولی دائما تو ذهنم نیست

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
شدیدا رو اینکه موهام بیرون باشه حساسه به حدی ک دو ساعت باهاش میرم بیرون همش یا دستش به روسریمه موهام ...

وای من بودم یا خودمو میکشدم یا اونو، 😐😂اصلا اعصابم نمی‌کشه 

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
2050
وای من بودم یا خودمو میکشدم یا اونو، 😐😂اصلا اعصابم نمی‌کشه 

منم دقیقا 🤣🥲هزار بارم میگم هیچکی منو نگا نمیکنه مگه تومخش میره 🥲

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره
آخ چه قد مثله ماله منه همش میگه شالتو بده جلو  جلو رو ببند

🥲

2239
2051