2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برا من و شوهرم بعد از ۴ سال هنوز هیچی عوض نشده تازه بیشتر همو شناختیم و روحیات هم دیگه رو میشناسیم خود من هر روز بیشتر از قبل دوستش دارم اونم هیمنطور با این که دوتا آدم متفاوت هستیم نسبت به هم و خیلی جاها به مشکل خوردیم ولی از علاقمون کم نشده خداروشکر 

2731

😕

من به قربون هر ۱۲ جفت دنده های قفسه سینت که قلبتو نگه داشتن🖤میدونی من دارم تو اون لحظه که چشماتو قلبتو با انگشت نشونم دادی گفتی اینا مال تو باشن زندگی میگنم❤الهی هرچی از عمرم مونده خداازم بگیره نصیب تو بشه❤یادته بهت گفتم چشات مثله تیلست،یه تیله همون رنگی پیدا کردم اما حیف نمیتونم نشونت بدم❤۳ سال عمرم رفت ،خدا میدونه بقیه روزارو چجوری باید تحمل کنم❤کاش یروز بلند شم ببینم خواب بوده،دیگه نشناسمت❤ دلم میخاد زندگی کنم دوباره،قلبم درد میکنه❤خدایا من گذشتم تو ب بزرگیت یادشو از ذهنم ببر🖤من کاری از دستم بر نمیاد دیگ از کی کمک بخام ،خدا شاهده هر شب تا صب هردعا ک بلد بودم خوندم🖤دیگ کم اوردم🖤الهی من فدای قد و بالات بشم❤خوشبحال اونی ک تورو داره،چشم قشنگ من💔💋میشه اگ خاستی یه صلوات برام بفرستی❤
2738

این هیجانه که کم میشه و میتونه جاشو به آرامش و لذت از حضور همدیگه بده که ازین بهتر نداریم 😀 اما متسفانه با نا آگاهی خیلی پیش میاد که آخرش به نفرت میرسه نه به چیزی که گفتم. 

لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟

چون همه خلق و خوی درونی و حقیقی هم دیگه رو فقط وقتی می رن زیر یه سقف میبینن و میشناسن همو.

واسه همین اونایی که از همدیگه جز خوبی و انسانیت چیزی نمی بینن

روزبروز عاشق ترم نیشن.

اما اونایی که از همسرشون جز حیوانیت نمیبینن

روز به روز از هم متنفرتر میشن

تجربه ی شخصی خودمه

بعضی سختیا آدم رو قوی نمی کنن،پیر می کنن!!!حناجان سابقم.قطع دسترسی شدم

عشق مثه یه گله..

ازدواج هم مثه کاشتن اون گل..

بعد از اینکه یه گلو کاشتی نباید رهاش کنی.. اتفاقا تازه باید بیتشر بهش برسی.. مراقبش باشی، خاکشو چک کنی، اب بدی، نورش به اندازه باشه و ...

اگر این کارا رو کردی عشقت بیشتر میشه اگر نه هم مثه یه گل که تازه جوونه زده فوری پژمرده میشه..

البته خب کمی از شور و هیجان کم میشه ولی جاش رو به ارامش میده.. 

به دریا بنگروم دریا ته وینم...

اول اینکه طبیعیه، وقتی به یکی خیلی نزدیک میشیم ویژگی های بدشو هم میفهمیم و دیگه مثل قبل مثبت خالص نیست

ولی دلیل اصلی اینه ک عشق هم مثل همه ی چیزهای دیگه مراقبت میخواد 

و یه نکته دیگه اینکه عشق صرفا اون حس آتشینی ک به یه نفر داریم نیست، همین ک تو زندگی برای یکی وقت بذاری، گذشت کنی از اشتباهاتش و... نموته ی بارز عشقه

چون هم درگیر زندگی میشن ومشکلاتش وخب رابطه ای‌که براش وقت نذاری معلومه که شور وشوقش کمتر میشه 

وهم چون به دست اوردن همو حس میکنن دیگه نیاز نیس برای نگه داشتن هم تلاش کنن

ولی اگه برای رابطه وقت گذاشته بشه اتفاقا ازدواج خیلی ام خوبه به نظرم بهتر از دوستی های موقته

2706