2703
2553
عنوان

خاطرات ترسناک 😱👻💀(حامله ها و ترسو نیان ها)

| مشاهده متن کامل بحث + 851 بازدید | 61 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من چند سال پیش رفتم بخوابم شب بود ، تو خواب و بیداری بودم یهو یه چیزی خواست به زور وارد جسمم بشه که گفتم بسم الله رفت یا یه چیز دیگه یادم نیست ، حتی حرکت بطری خالی نوشابه رو دیدم توسط روح

خدایا دنیایت جایِ قشنگی نیست ، کاش به قلبم میدادی دستورِ ایست..........🖤™️                                                                                                      مهیار..........🖤™️
2720

من یه بار خونه مادرم بودم با خواهر کوچیکم تو بالکن بودیم مامانم برادرم رو میبینه( هر چقدر هم صداش میکنه جواب نمیده)که میاد تو خونه و از تو اتاق یه لباس بر میداره و میره بعدش که شب برادرم میاد خونه میگه که اصلا پاشم تو خونه نذاشته 

میگن یه نشونه از این که یه جن تو خونه هست اینه که یه نفر که اونجا نیست رو ببینی

خودم ترسیدم از این عکسغ😅😅

هر کی  ابجد‌ برا جفت بودن ستاره برا ازدواج  خواست بیاد پایین تاپیک قبلیم بنویسه مشخصاتشو براش بگیرم 😍برا هرکی گرفتم صلوات بفرسته برام
2714
من بچه بودم رفتیم قبرستون چند تا قبر باز شذه بود (نشست کرده بودن به دلیل گودبزداری )مرده های داخلش ر ...

ایول😂😂

من همون بهونه سابقم😊باچهار سال سابقه عضویت 😎😎کلمه عبورمو فراموش کرده بودم 😑همین😏پس فک نکن من تازه واردم😏😏😏😂

بسم الله رحمان رحیم 😢😢😢

هر کی  ابجد‌ برا جفت بودن ستاره برا ازدواج  خواست بیاد پایین تاپیک قبلیم بنویسه مشخصاتشو براش بگیرم 😍برا هرکی گرفتم صلوات بفرسته برام

مامانم وقتی ما کوچیک بودیم خودش باما تنها بوده چون بابام شهرستان کار میکرده هرشب ی رخت خاب پهن میکنه توی اتاقی ک پنجره روبه بیرون داره ک کسی فکر نکنه بابام خونه نیست و ی بالشت میزاره زیر پتو ک مثلا شوهرم خابه خونه ما ویلایی بوده اونموقع و همسایه دید داشته ی شب میاد تشک و پهن میکنه و میاد بالشت بزاره من گریه میکنم میاادمنو شیر میده ومیخابونه میره بالشت بزاره چراغاروخاموش کن ک یهو در اتاق و بازمیکنه میبنیه ی زن مو فرفری با موهای بلند بدن قرمز روب شکم خابیده رو تشک  در اتاق و میبنده و میپره تو حیاط میره درخونه همسایه دختر همسایه رو شب میاره پیش خودش و دختره رو میفرسته تواون اتاق تا براشون رخت خاب بیاره و اون چیزی نمیبینه صبح ک مامانم دیگ دل و جرات پیدا میکنه میره تو اون اتاق ی لکه خون روی تشک میبینه

ایول😂😂

جنسم ناب بود 🤩😂

2706