2410
2553

بیاید هممون خاطره های ترسناک یا داستان های جنی و ترسناکی که شنیدیم رو بگیممم منم میگم☠️😈

هر کی  ابجد‌ برا جفت بودن ستاره برا ازدواج  خواست بیاد پایین تاپیک قبلیم بنویسه مشخصاتشو براش بگیرم 😍برا هرکی گرفتم صلوات بفرسته برام

پروفم گویای داستانه😏🤣

دوستان اگر تاپیک دعوا ، حاشیه ای ، باحال ، اسکرین و از اینجور تاپیکا دیدید منم حتمااااا تگ کنیداااااا بوس بهتون😁💞💋           راستی اگر خدااآااایی نکرده روزی روزگاری من تعلیق شدم حتمااا به نی نی یار بگید برم گردونه🥰😉https://harfeto.timefriend.net/16389918687567

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من بچه بودم رفتیم قبرستون چند تا قبر باز شذه بود (نشست کرده بودن به دلیل گودبزداری )مرده های داخلش رو دیدم خیلییی وحشتناک بودددد

هر کی  ابجد‌ برا جفت بودن ستاره برا ازدواج  خواست بیاد پایین تاپیک قبلیم بنویسه مشخصاتشو براش بگیرم 😍برا هرکی گرفتم صلوات بفرسته برام
2720
الان یه فیلم ترسناک چرت دیدم حال بهم زن

چی بود اسمش

2714
من بچه بودم رفتیم قبرستون چند تا قبر باز شذه بود (نشست کرده بودن به دلیل گودبزداری )مرده های داخلش ر ...

بچه بیا پایین

من با دوست پسر خودم ازدواج کردم؛ که با دوست پسر مردم ازدواج نکنم.."حق النــاسِ"شوخـی که نیس ولله😐🙄
انقد دنبال این مسائل نگیرین ...حالا ببین کی گفتم

برا خندشع👻🤣

بچه بیا پایین

سسشر نگم🤪😂

2706