2204
2217

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

من بچه بودم رفتیم قبرستون چند تا قبر باز شذه بود (نشست کرده بودن به دلیل گودبزداری )مرده های داخلش ر ...

ایول😂😂

من همون بهونه سابقم😊باچهار سال سابقه عضویت 😎😎کلمه عبورمو فراموش کرده بودم 😑همین😏پس فک نکن من تازه واردم😏😏😏😂
2233

مامانم وقتی ما کوچیک بودیم خودش باما تنها بوده چون بابام شهرستان کار میکرده هرشب ی رخت خاب پهن میکنه توی اتاقی ک پنجره روبه بیرون داره ک کسی فکر نکنه بابام خونه نیست و ی بالشت میزاره زیر پتو ک مثلا شوهرم خابه خونه ما ویلایی بوده اونموقع و همسایه دید داشته ی شب میاد تشک و پهن میکنه و میاد بالشت بزاره من گریه میکنم میاادمنو شیر میده ومیخابونه میره بالشت بزاره چراغاروخاموش کن ک یهو در اتاق و بازمیکنه میبنیه ی زن مو فرفری با موهای بلند بدن قرمز روب شکم خابیده رو تشک  در اتاق و میبنده و میپره تو حیاط میره درخونه همسایه دختر همسایه رو شب میاره پیش خودش و دختره رو میفرسته تواون اتاق تا براشون رخت خاب بیاره و اون چیزی نمیبینه صبح ک مامانم دیگ دل و جرات پیدا میکنه میره تو اون اتاق ی لکه خون روی تشک میبینه

2238
2239

جوون اره دیدم .یبار شب من‌و بابام تنها خونه بودیم یه سگ‌میومد میزد به در هاپ هاپ‌میکرد خیلی وحشتناک‌بود من به بابا گفتم گریه میکردم بابام‌اومد نگاه کرد چیزی نبود ده دقیقه بعد که بابا خوابید دوباره اومد من دوباره بابا بیدار کردم چیزی نبود و دوباره هم تکرار شد اون شب خیلی وحشتناک بود 

چی میشه ۱۰ تاصلوات برام بفرستین خواهش میکنم التماس میکنم برای حل مشکلم 
1718