2230
2217

پروفم گویای داستانه😏🤣

دوستان اگر تاپیک دعوا ، حاشیه ای ، باحال ، اسکرین و از اینجور تاپیکا دیدید منم حتمااااا تگ کنیداااااا بوس بهتون😁💞💋           راستی اگر خدااآااایی نکرده روزی روزگاری من تعلیق شدم حتمااا به نی نی یار بگید برم گردونه🥰😉https://harfeto.timefriend.net/16389918687567

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

2215
من بچه بودم رفتیم قبرستون چند تا قبر باز شذه بود (نشست کرده بودن به دلیل گودبزداری )مرده های داخلش ر ...

بچه بیا پایین

من با دوست پسر خودم ازدواج کردم؛ که با دوست پسر مردم ازدواج نکنم.."حق النــاسِ"شوخـی که نیس ولله😐🙄
2050

من چند سال پیش رفتم بخوابم شب بود ، تو خواب و بیداری بودم یهو یه چیزی خواست به زور وارد جسمم بشه که گفتم بسم الله رفت یا یه چیز دیگه یادم نیست ، حتی حرکت بطری خالی نوشابه رو دیدم توسط روح

کاربر آقا هستم⛔

من یه بار خونه مادرم بودم با خواهر کوچیکم تو بالکن بودیم مامانم برادرم رو میبینه( هر چقدر هم صداش میکنه جواب نمیده)که میاد تو خونه و از تو اتاق یه لباس بر میداره و میره بعدش که شب برادرم میاد خونه میگه که اصلا پاشم تو خونه نذاشته 

میگن یه نشونه از این که یه جن تو خونه هست اینه که یه نفر که اونجا نیست رو ببینی

1718