2726
عنوان

بنظرتون اشتباه کردم امشب ولخرجی کردم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 810 بازدید | 46 پست

خیلی کار خوبی کردی، پول برا خرج کردنه، ببین هر وقت هرچی هوس کردی بخر، من برا پسرام هرچی بگن میخرم حتی پیتزای ۲۰۰ تومنی، چون هرچیزی زمانی داره . الان خودم خیلی چیزا دیگه میلم نمیکشه و هوس نمیکنم ولی یه زمانی ۱۰ تا بستنی میدادن میخوردم اللن یه دونه رو به زور میخورم

من از سال ۸۸ عضوم فقط کاربری قبلیم رمزش رو گم کردم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خیلی کار خوبی کردی، پول برا خرج کردنه، ببین هر وقت هرچی هوس کردی بخر، من برا پسرام هرچی بگن میخرم حت ...

دقیقا🌹

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...

به نظرم بهترین کار رو کردی

بعدشم دیگه الان که خرج کردی چرا ناراحتی

بالذت بخور خوراکیاتو😉

⏳زمان، خیلی زودترازاون چیزی که فکرمیکنیم میگذره.                    سالهامثل یه چشم برهم زدنی تموم میشه وازتمام روزها،ساعت ها ولحظه هافقط چندخاطره توذهن هرآدمی میمونه💔                   بچه هاجون میشن،جووناپیر وپیراهم میمیرن.                         آدماتاوقتی کسی روازدست ندادن فکرمیکنن سختیای دنیا بی پولیه،دوریه،انتظاره و......                                                        ولی امان،             امان ازروزی که عزیزی روازدست میدی تاااازه میفهمی آخرسختیای دنیاکجاست، هرلحظه احساس میکنی دلت میخوادبترکه ازدوریش، ازندیدن دوبارش وازدیگه نشنیدن صداش  ودلت میسوزه ومیسوزه تاآخرروززندگیت.......
دقیقا🌹

خواهرم میگفت، یادته چقدر دوس داشتیم هر روز پفک و کرانجی بخوریم، الان پول دست خودمونه هر روز میتونیم بخوریم ولی دلمون نمیخواد، تو رو خدا بچه هاتون هرچی میخوان بخرین، هر چیزی به وقت خودش لذت بخشه

من از سال ۸۸ عضوم فقط کاربری قبلیم رمزش رو گم کردم  

آخه این پولی نیس هر هفته شوهرم یکی پونصد خوراکی و مواد آشپزی می‌خره البته چون بچه کوچیک هم دارم زیاد آجیل و میوه می‌خره غیر از اون وسط هفته هم اگه چیزی لازم داشتم می‌خره برام امروزم که ۱۳تومن لوازم خانگی خرید واقعا هم بهش نیاز نداشتم 

خیلی کار خوبی کردی، پول برا خرج کردنه، ببین هر وقت هرچی هوس کردی بخر، من برا پسرام هرچی بگن میخرم حت ...

اوهوم منم الان دیگه بخاطر دندونای خرابم بخامم نمیتونم هرچیزی بخورم ....درستشون کردم اما بازم درد میگیرن و باید مراعات کنم👌👌👌

فدای سرت  بااینا تموم میشه ولخرجیای تو، 😂😂

من تو یک روز پنج تومن . 

کل حقوقمو ۱۲تومنه که ۶تومنش میریزیم حساب مشترک 😑😑یبارم ده تومن همیشه هم میگم بدرک از ماه بعد پس انداز میکنم اون ماه بعد هم هیچوقت نمیرسه

خواهرم میگفت، یادته چقدر دوس داشتیم هر روز پفک و کرانجی بخوریم، الان پول دست خودمونه هر روز میتونیم ...

من بیشتر برا بچه هام ویفر و کلوچه و شکلات تلخ و بادام زمینی  و گردو و بستنی و میوه میخرم چون اینارو دوس دارن.مضر هم نیستن 

خدایا؛آنان که همه چیز دارند مگرتورا،به سخره گیرند آنان را که هیچ چیز ندارند مگر تورا...
به نظرم بهترین کار رو کردی بعدشم دیگه الان که خرج کردی چرا ناراحتی بالذت بخور خوراکیاتو😉

نه ناراحت نیستم گلم🌸گفتم بپرسم ببینم چی درست تره ...برای پس انداز کردن 😉🌸

2706