2726
عنوان

مشتری برای تابلو داشتم ....حسابی عصبی شدم و حلالش نمی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1035 بازدید | 72 پست
دفتر ۴۰ برگ نداریم. دفتر ۵۰ برگ رنگ شده ۱۱۰ تومن خام ۸۰ تومن

چ خوب موفق باشی عزیزم

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
مثلا صدبرگ چنده؟ پشت و رو یا یه رو میکشی؟ طرح تکراری هم توش میذاری؟ با مداد رنگی یا ماژیک یا چی؟ ب ...

۱۰۰ برگ رنگ شده ۲۰۰ تومن خام ۱۵۰ تومن.

طرح تکراری نداریم. فقط یک رو ورق کشیده میشه. با راپید کشیده میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دفتر مشق برای جذابیت بیشترش برای بچه ها میکشیم. معمولا پایه های اول تا سوم این دفترارو میخرم. با راپ ...

خیلی هم عالی عزیزم موفق باشین

خدایا شکرت به خاطر نی نی خوشگلی که تو زندگیمه❤️
عزیزم شرمنده من نمیتونم طرح های خودم برای شما بفرستم ولی تو نت سرچ کنی کلی طرح میاره برات

منم تو دیوار دیدم خودمم برای دفتر دخترم پارسال نقاشی می کشیدم. اما واقعا کسی هم می خره؟ شما تهرانید؟

منم تو دیوار دیدم خودمم برای دفتر دخترم پارسال نقاشی می کشیدم. اما واقعا کسی هم می خره؟ شما تهرانید؟

بله کارت خوب باشه چرا نخرن. من سه چهار سال این کار میکنم. قبلاً مشتری خیلی کم بود ولی الان خوبه.

نه عزیزم شهرستانم

منم دفتر مشق نقاشی میکنم برای بچه ها. بعضی وقتا شده که من یکم مونده دفتر تموم کنم میان میگن نمیخوایم

اولش بیانه بگیر

نصف پول اول بگیر نصف موقع تحویل به هیچ عنوانم بگو پس نمیدی

منتظر ..🤍🍃
2706