2726
عنوان

مشتری برای تابلو داشتم ....حسابی عصبی شدم و حلالش نمی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1035 بازدید | 72 پست
واقعا مردم ب چ چیزای پول میدن  چند میگیری نقاشی من خوبه چطور مشتری پیدا کنم

باید خیلی حرفه ای باشی و بتونی یه دفتر ۱۰۰ برگ یه هفته ای تموم کنی. من سالهاست دارم کار میکنم الان خداروشکر مشتریم خوبه. یعنی اگه یه نفر دفتر نخواد سر سه چهار روز به کس دیگه ای میفروشم

منم دفتر مشق نقاشی میکنم برای بچه ها. بعضی وقتا شده که من یکم مونده دفتر تموم کنم میان میگن نمیخوایم

باید یه بیعانه کوچیک بگیری آخه اینطوری که نمیشه . من خودم‌گفتم پول بومو برام بریز که شروع کنم ۱۵۰ تومن اونم قبول کرد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

باید خیلی حرفه ای باشی و بتونی یه دفتر ۱۰۰ برگ یه هفته ای تموم کنی. من سالهاست دارم کار میکنم الان خ ...

چقدر دستمزت

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
2728
آره عزیزم تازه اس تا الان دو تا کار فروختم

منم اوایل بهم بر می‌خورد باید سر سخت تر باشی و اعصاب قوی داشته باشی بیخیال نخواست که نخواست اهمیت نده 

خدایا شکرت به خاطر نی نی خوشگلی که تو زندگیمه❤️
تو خونه انجام میدم. شما بگید چند برگ من قیمتش بگم. من سالهاست دارم کار میکنم. کارم واقعا عالیه

۴۰برگ نمونه کار میزاری

پسرم کلاس اول از دفترای پسرم شروع کنم

برا سلامتی وظهور حضرت مهدی صلوات 💚بارسنگین است و من کم طاقت و دنیا حسود/خم شدن را عار میدانم دعاکن نشکنم.
باید خیلی حرفه ای باشی و بتونی یه دفتر ۱۰۰ برگ یه هفته ای تموم کنی. من سالهاست دارم کار میکنم الان خ ...

چقدرررعااالی. کاش یکی دوتا عکس بذاری . من عاااشق نقاشیم. دوست دارم ببینم. خوشحال میشم برام بذاری.

باید یه بیعانه کوچیک بگیری آخه اینطوری که نمیشه . من خودم‌گفتم پول بومو برام بریز که شروع کنم ۱۵۰ تو ...

آخه بعضیا فک میکنم اول باید فیلم دفتر ببینن بعدا پول بدن. منم مشکلی ندارم اگر هم نخوان من باز میفروشم

آخه بعضیا فک میکنم اول باید فیلم دفتر ببینن بعدا پول بدن. منم مشکلی ندارم اگر هم نخوان من باز میفروش ...

مثلا صدبرگ چنده؟ پشت و رو یا یه رو میکشی؟

طرح تکراری هم توش میذاری؟ با مداد رنگی یا ماژیک یا چی؟

ببخشید زیاد میپرسم من عششششق نقاشیم هیجانم زده بالا😁

منم اوایل بهم بر می‌خورد باید سر سخت تر باشی و اعصاب قوی داشته باشی بیخیال نخواست که نخواست اهمیت ند ...

اخه اول فکراشونو بکنن مشورت بگیرن بعد این همه وقت طرفو بگیرن. ولی شما درست میگی

2706