2204
2217
عنوان

مشتری برای تابلو داشتم ....حسابی عصبی شدم و حلالش نمی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 988 بازدید | 71 پست
آره عزیزم تازه اس تا الان دو تا کار فروختم

منم اوایل بهم بر می‌خورد باید سر سخت تر باشی و اعصاب قوی داشته باشی بیخیال نخواست که نخواست اهمیت نده 

خدایا شکرت به خاطر نی نی خوشگلی که تو زندگیمه❤️
تو خونه انجام میدم. شما بگید چند برگ من قیمتش بگم. من سالهاست دارم کار میکنم. کارم واقعا عالیه

۴۰برگ نمونه کار میزاری

پسرم کلاس اول از دفترای پسرم شروع کنم

خدای من!چه بیخبرقدم زدم کنارتو😔/رفیق من!چه دیرامدم سرقرارتو😔/قرارمن!قرارلحطه های بی قرار من 😌/خدای من!یگانه ی همیشه در کنار من😍😘
باید خیلی حرفه ای باشی و بتونی یه دفتر ۱۰۰ برگ یه هفته ای تموم کنی. من سالهاست دارم کار میکنم الان خ ...

چقدرررعااالی. کاش یکی دوتا عکس بذاری . من عاااشق نقاشیم. دوست دارم ببینم. خوشحال میشم برام بذاری.

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

باید یه بیعانه کوچیک بگیری آخه اینطوری که نمیشه . من خودم‌گفتم پول بومو برام بریز که شروع کنم ۱۵۰ تو ...

آخه بعضیا فک میکنم اول باید فیلم دفتر ببینن بعدا پول بدن. منم مشکلی ندارم اگر هم نخوان من باز میفروشم

2215
آخه بعضیا فک میکنم اول باید فیلم دفتر ببینن بعدا پول بدن. منم مشکلی ندارم اگر هم نخوان من باز میفروش ...

مثلا صدبرگ چنده؟ پشت و رو یا یه رو میکشی؟

طرح تکراری هم توش میذاری؟ با مداد رنگی یا ماژیک یا چی؟

ببخشید زیاد میپرسم من عششششق نقاشیم هیجانم زده بالا😁

منم اوایل بهم بر می‌خورد باید سر سخت تر باشی و اعصاب قوی داشته باشی بیخیال نخواست که نخواست اهمیت ند ...

اخه اول فکراشونو بکنن مشورت بگیرن بعد این همه وقت طرفو بگیرن. ولی شما درست میگی

2050
دفتر ۴۰ برگ نداریم. دفتر ۵۰ برگ رنگ شده ۱۱۰ تومن خام ۸۰ تومن

چ خوب موفق باشی عزیزم

خدای من!چه بیخبرقدم زدم کنارتو😔/رفیق من!چه دیرامدم سرقرارتو😔/قرارمن!قرارلحطه های بی قرار من 😌/خدای من!یگانه ی همیشه در کنار من😍😘
مثلا صدبرگ چنده؟ پشت و رو یا یه رو میکشی؟ طرح تکراری هم توش میذاری؟ با مداد رنگی یا ماژیک یا چی؟ ب ...

۱۰۰ برگ رنگ شده ۲۰۰ تومن خام ۱۵۰ تومن.

طرح تکراری نداریم. فقط یک رو ورق کشیده میشه. با راپید کشیده میشه

دفتر مشق برای جذابیت بیشترش برای بچه ها میکشیم. معمولا پایه های اول تا سوم این دفترارو میخرم. با راپ ...

خیلی هم عالی عزیزم موفق باشین

خدایا شکرت به خاطر نی نی خوشگلی که تو زندگیمه❤️
2233
عزیزم شرمنده من نمیتونم طرح های خودم برای شما بفرستم ولی تو نت سرچ کنی کلی طرح میاره برات

منم تو دیوار دیدم خودمم برای دفتر دخترم پارسال نقاشی می کشیدم. اما واقعا کسی هم می خره؟ شما تهرانید؟

1718