2737
2734
عنوان

مادرشوهر بیشعور

| مشاهده متن کامل بحث + 1210 بازدید | 91 پست
عزیزم به شوخی هم میتونی بهشون بگی که چند روزه خونه شماین،بالاخره شما هم جوونین دوست دارین تو خونه با ...

کاش لباس ساده!

جلو پدر شوهرم هم مانتو و شال !

عقاید پوسیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
رو نده بهش بگو مادر جون بچم خونه ساکت نباشه بی قراری میکنه

پرروان همش میگه من از پس بچه شما برنمیام ولی در میدن میگن شما یه دونه رو بلد نیستی نگه داری یا زیرش موندی ما هفت تا داشتیم همش جلو شوهرم با خنده که نشون بدن من نمیتونم .

چند بار با خنده به بچم گفتم وای اگر بابایی (بابای خودم) ببینه اینجوری اشک میریزی .

راحت چای میخورن و بچم گریه می‌کنه و چند بار خونی بود صورتش .

انقدر بی صفتن حد و حساب نداره

انشاالله 😂😂

از خدا می‌خوام این توانو بده ..بخدا من اندازه مادرم دوسش داشتم هی چشم پوشی کردم هی مادرم کار کرد برای من و من برای مادرشوهر بی صفت. همه جاریام بدتر از من کار میکنن 

2738
پرروان همش میگه من از پس بچه شما برنمیام ولی در میدن میگن شما یه دونه رو بلد نیستی نگه داری یا زیرش ...

عزیزم روی زیادی دادی پرو شدن

جدی باش

به همسرت بگو خسته شدم ، بی محلشون کن ، رک بگو مادر جون ما امکان مهمان طول‍انی مدتو نداریم ، شرمنده

منتظر ..🤍🍃
هربار خودش و باارزش می‌کنه و به من بی احترامی می‌کنه نه کلامی بلکه رفتاری و از خودش زیاد تعریف می‌کن ...

عزیزم سعی کن بخاطر شوهرت شده بهش احترام بذاری ..اگ بخوای بی احترامی کنی فرق تو با مادرشوهرت چیه

هربار خودش و باارزش می‌کنه و به من بی احترامی می‌کنه نه کلامی بلکه رفتاری و از خودش زیاد تعریف می‌کن ...

یک ماه تو خونت کنگر خورده لنگر انداخته؟؟

خدایا هم برای دشمنانم هم برای دوستانم هرآنچه را برایم آرزومیکنند اول درحق   خودشان مستجاب کن بعد برای من وفرزندانم 😍😅
ای بابا چقد شرایطتون سخته ببچاره شوهرت😔امیدوارم این زن کمتر گیر بده بتون 

اصلا هم بیچاره شوهرم نیست . شوهرم میگه چی بگم جز احترام و تایید میتونم سنشون زیاده از پدرمم متنفرم تموم کودکی ما رو تباه کرد . از بچگی فرستاده سرکار و کتک می‌زده مادرش رو .

پولدارم هستن خیلی ولی نمیداده

2706