2726
عنوان

دعوای شوهرم جلو مادرش و‌جدایی

| مشاهده متن کامل بحث + 1111 بازدید | 45 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اومده بود ختنه ‌سرم

منم شوهرم خیلی عصبیه هیچ وقت جلوی خانوادش عصبیش نمیکنم همش با دلش راه میام وقتی برگشتیم خونه دعوا میکنم چون میدونم مادر شوهرم ذوق نیکنه از دعوای ما و میخواد بگه پسرم منو از زنش بیشتر دوست داره

نباید میرفتی حالاهم رفتی ....مادرشوهرت اینطوری گفته که بیا حسین بخشیدتت اصلا نباید بر میکشتی....الان میگه لابد نقصر خودت بودی

من از معبود یکتایم فقط یک چیزمیخواهم ....نگیردهرگز از قلبم امید استجابت را❤🙏
2728
خواستم بترسونمش

متاسفانه خودت و کوچیک کردی ....هم بچتو ول کردی چندساعت هم حرف خوردی اخرشم منت سرت گذاشتن دیگه بچه بازی درنیار....‌زندگی باآدم عصبی خیلی خیلی سخته وخودت شوهرتو بهتر میشناسی اگه هم میخواستی بترسونیش با بچه میرفتی خونه بابات ....حالا هم به روی خودت نیار

Si vous tapez ce texte dans Google Translate maintenant pour connaître sa signification, je voulais dire que vous êtes très au chômage
یاد بگیر هیچ وقت قهر نکنی اگه مجبوری برگردی یا اینکه میخوای برگردی  بدتر سبک میشی

اره خیلی شوهرم گفت نمیخوام برگردی برا بچه پرستار میگیرم بهم گفت تو لیاقت مادری نداری مادرشم هزا ر بار گفت نمیخواستت 

خدایا نی نی تودلمو برام حفظ کن خدایا شکرت ❤️🤲
حالم خیلی بده

اشکالی نداره عزیزم . برای هر کسی پیش میاد . تو هیچ خونه ای خالی از دعوا نیست . البته مقدارش متفاوته . الان که برگشتی تمرکزت بزار برای بچه ات . سعی کن به اتفاق امروز فکر نکنی . قبل خوابت یه کلیپ طنز ببین

منم شوهرم خیلی عصبیه هیچ وقت جلوی خانوادش عصبیش نمیکنم همش با دلش راه میام وقتی برگشتیم خونه دعوا می ...

آفرین دقیقا این کار بهترین کاره 

مادرشوهر و خواهر شوهر فتنه‌ی منم همینن

با اینکه میدونن پسرای مضخرفی تربیت کردن ولی بازم وقتی بحث پیش میاد ذوق میکنن از اینکه ذهن مریض پسرهاشون داره خودنمایی میکنه 

منم هیچوقت پیش اونا دعوا نکردم با شوهرم 

** یه روز واسه همیشه ترکش میکنم و میرم **                ❤❤خدا برایم کافیست❤❤                         

عجب کارایی میکنید!

شوهر شما بترس بود جلوی مادرش اونطوری نمیکرد!

شما ديگه مسئول يك طفل معصوم هستي!

اين كارا چيه..بهت بي احترامي كرد ميرقتي توي اتاق درم ميبيتي

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
متاسفانه خودت و کوچیک کردی ....هم بچتو ول کردی چندساعت هم حرف خوردی اخرشم منت سرت گذاشتن دیگه بچه با ...

اینقدر خارو خفیفم کرد که نمیخوامت بدون اجلزه رفتی تو هرزه ای برو گم شو مادرش داشت از خوشحالی ذوق مرگ میشد میگفت حسین خواسته پرستار بگیرع برا بچه نمیخواسته برگرذی

عجب کارایی میکنید! شوهر شما بترس بود جلوی مادرش اونطوری نمیکرد! شما ديگه مسئول يك طفل معصوم هستي! ...

خواستم بترسوتمش الان چون خودم برگشتم میگه هر بلایی هم که سرش بیارم نمیره

2706