2703
2553
عنوان

دعوای شوهرم جلو مادرش و‌جدایی

1111 بازدید | 45 پست

شوهرم ماهی چهار تومن بهم میده از لحاظ خرجو مخارج و زندگی وتلاش کم نمیذاره ولی عصبیه مادرش ازم خوشش نمیاد و حاضره من نباشم دیروز پسرمو ختنه کردم امرپز شوهرم برا اینکه یکمی شیرم ریخت رو فرش دعوای بزرگی باهام کرد که چرا فرشا رو که دادم شستن کثیف کردی خیلی جلوی مادرش بهم فحش داد بی اخترامی کرد منم تحمل کردم وقتی رفت سره کار به مادرش گفتم من میرم نون میخرم میام ولی دیگه برنگشتم زنگ ردم به شوهرم که طلاق میخوام و منم خیلی بعش فحش دادم شوهرم گفت حالا که بدون اجازه من رفتی قهر کردی حق بزگشت نداری پسرم شیش ماهشه شوهرم لج کرده بود و من شیش ساعت بیرون بودم وهزار تا فحشم داد اخرش مامانش زنگ زد گفت من از حسین خواستم که ببخشتت برگردی خونه پیش پسرت منم برگشتم الان خونمم ولی خیلی حالم بده از دعوای شوهرم ورفتارش از زندگی

خدایا نی نی تودلمو برام حفظ کن خدایا شکرت ❤️🤲

حالا که رفتی نباید برمیگشتی 

سبک شدی اینطور 

دلتو بیخیالی یادش بده 💃 هر طرف که باد میاد بادش بده 💃دیروز که گذشته💃 فردا رو کی دیده💃 پس امروزو عشقه 💃 مبادا که بشینی به عشقی چشم بدوزی 💃 تو این دوره و زمونه به آتیشی بسوزی💃 اگه نخونی نرقصی خوش نباشی تو زندگی باختی 💃 اگه نخوری نریزی و نپاشی تو زندگی باختی 💃

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

وا بچه ای مگه ...میذاشتی درنبود مادرشوهرت با شوهرت حرف میزدی خب ..توخونه خودت سرسنگین رفتار میکردی ...... چه از این رفتن و برگشتن

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
2706