2204
2217
عنوان

دعوای شوهرم جلو مادرش و‌جدایی

868 بازدید | 44 پست

شوهرم ماهی چهار تومن بهم میده از لحاظ خرجو مخارج و زندگی وتلاش کم نمیذاره ولی عصبیه مادرش ازم خوشش نمیاد و حاضره من نباشم دیروز پسرمو ختنه کردم امرپز شوهرم برا اینکه یکمی شیرم ریخت رو فرش دعوای بزرگی باهام کرد که چرا فرشا رو که دادم شستن کثیف کردی خیلی جلوی مادرش بهم فحش داد بی اخترامی کرد منم تحمل کردم وقتی رفت سره کار به مادرش گفتم من میرم نون میخرم میام ولی دیگه برنگشتم زنگ ردم به شوهرم که طلاق میخوام و منم خیلی بعش فحش دادم شوهرم گفت حالا که بدون اجازه من رفتی قهر کردی حق بزگشت نداری پسرم شیش ماهشه شوهرم لج کرده بود و من شیش ساعت بیرون بودم وهزار تا فحشم داد اخرش مامانش زنگ زد گفت من از حسین خواستم که ببخشتت برگردی خونه پیش پسرت منم برگشتم الان خونمم ولی خیلی حالم بده از دعوای شوهرم ورفتارش از زندگی

خدایا نی نی تودلمو برام حفظ کن خدایا شکرت ❤️🤲

حالا که رفتی نباید برمیگشتی 

سبک شدی اینطور 

دلتو بیخیالی یادش بده 💃 هر طرف که باد میاد بادش بده 💃دیروز که گذشته💃 فردا رو کی دیده💃 پس امروزو عشقه 💃 مبادا که بشینی به عشقی چشم بدوزی 💃 تو این دوره و زمونه به آتیشی بسوزی💃 اگه نخونی نرقصی خوش نباشی تو زندگی باختی 💃 اگه نخوری نریزی و نپاشی تو زندگی باختی 💃

ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای کودکان و بزرگسالان با شرایط پرداخت ویژه. برای دریافت مشاوره درمانی رایگان کلیک کنید.

2240

وا بچه ای مگه ...میذاشتی درنبود مادرشوهرت با شوهرت حرف میزدی خب ..توخونه خودت سرسنگین رفتار میکردی ...... چه از این رفتن و برگشتن

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
2050

دعوا نمک زندگیه امروز یکمی برای شما خوش نمک شده . سعی کن فراموش کنی .و به بچه ات شیر خشم و غصه ندی . 

آقا جان بسه انتظار   منتظران ظهور التماس دعا❤ ‏وَ لا تُعَنِّنی بِطَلَبِ مالَمْ تُقَدِّرْ لی فیهِ رِزْقاً«خدای خوبم در جستجوی آنچه برایم مقدر نکرده‌ای، خسته‌ام مکن...»
2239
اومده بود ختنه ‌سرم

منم شوهرم خیلی عصبیه هیچ وقت جلوی خانوادش عصبیش نمیکنم همش با دلش راه میام وقتی برگشتیم خونه دعوا میکنم چون میدونم مادر شوهرم ذوق نیکنه از دعوای ما و میخواد بگه پسرم منو از زنش بیشتر دوست داره

نباید میرفتی حالاهم رفتی ....مادرشوهرت اینطوری گفته که بیا حسین بخشیدتت اصلا نباید بر میکشتی....الان میگه لابد نقصر خودت بودی

من از معبود یکتایم فقط یک چیزمیخواهم ....نگیردهرگز از قلبم امید استجابت را❤🙏
خواستم بترسونمش

متاسفانه خودت و کوچیک کردی ....هم بچتو ول کردی چندساعت هم حرف خوردی اخرشم منت سرت گذاشتن دیگه بچه بازی درنیار....‌زندگی باآدم عصبی خیلی خیلی سخته وخودت شوهرتو بهتر میشناسی اگه هم میخواستی بترسونیش با بچه میرفتی خونه بابات ....حالا هم به روی خودت نیار

فقط و فقط دنبال آرامشم 😥برام دعا کنین💔
2241