2737
2734
عنوان

بیاید عکس گرفتم از خودم 🔪😐❤️

| مشاهده متن کامل بحث + 1496 بازدید | 112 پست

سرشار از فیل.تر و فتوشاپه  ک

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

دوستان دوستان 

من رو نخورین این عکس فتوشاپم داشت 

آیا می‌خواهید من بدون فتوشاپم ببینید 😂

این کاربری دست دو نفره . لطفا مارو اشتباه نگیرید . یا اگه گرفتید زود قضاوت نکنید و به رگبار فحش ببندید 
هوم 😂🤣شوهر جان فضولی و با غلظت کم میدونه وقتی مینویسم فذولی میگه خدا رحم کنه سنسورات کار افتاده&n ...

همین ک بترسه کافیه

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉

[QUOTE=217557090]دوستان دوستان  من رو نخورین این عکس فتوشاپم داشت  آیا می‌خواهید من بدون فتوشاپم ببینید  ...[/QUOTE

یس

هرگـــز شخصی ک ترو دوست داره وبهم اهمیت میده رو نادیده نگیر.  ی روز ممکنه متوجه بشی ک ماه رو وقتی داشتی ستاره هارو میشماردی از دست دادی 🤗🤗
قشنگی عزیزم فقط کمتر دستکاریش میکردی طبیعیتر بود 😉😘

😂😂😂

قبول الان ساده هم میذارم 

این کاربری دست دو نفره . لطفا مارو اشتباه نگیرید . یا اگه گرفتید زود قضاوت نکنید و به رگبار فحش ببندید 

[QUOTE=217557090]دوستان دوستان  من رو نخورین این عکس فتوشاپم داشت  آیا می‌خواهید من بدون فتوشاپم ببینید ...[/QUO

مشخص بود عخشم😉

آره بذار

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
2706