2204
2217
اینم سادش

اسی خوشگلی 

هرکی جز این گف حسود پلاستیکیه 

من فرار کنم تا نخوردنم 😂🙆‍♀️

اگه نمیتونی مودب باشی رومن ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم  مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربریت رو هوا میره

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

اینم سادش

😑😑😑این ساده اس،مشخصه پوستت رو عین آینه کردی😂😂

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2233
بیا سادم گذاشتم

راه راهتم بزار من برم لالا، 😐😂

‏خیلی دلم میخواد تو مکالمه از واژه(( اشتباه به عرضتون رسوندن)) استفاده کنم ولی همیشه هول میشم و میگم گوه خورده کی گفته :|                                                                          وقتی یه اتفاق بد برای یه ایرانی میافته دو دسته وجود دارند_خودش و اطرافیانش که اعتقاد دارن چشم خورده _دشمنانش که اعتقاد دارن بالاخره خدا جوابشو داد😐😂
عسلم من پوستم خوبه ژنتیکی 🤪😋

آخه اینقدر لامصب😂😜

😡وقتی مخاطبم تو نیستی ،تحت هیچ شرایطی ریپلای نکن که بخوای افکار پوسیده خودت رو به زور تو مغز من بچپونی،چون اینقدر لجباز هستم که تا ته دنیا باهات کل کل کنم،حتی اگر به قیمت حذف کاربری جفتمون تموم شه..پس وقتی جوابمو بده که فقط مخاطب حرفم تویی.تاماااااام😡
2050
بعلههه 😂😋😍

😂😂😂باشه 👌

باورم نشدا....ولی خوبی در کل😘

بیا سادم گذاشتم

عزیزم پسرم بیدار شد رفتم سادتو ندیدم😢

خدا جونم منتظر اون روزم که منم تیکر بارداریه دختر نازنینمو بذارم. اگه میشه لطف کنین برایه رسیدن به آرزوم صلوات بفرستین🙏🏻🙏🏻🙏🏻
چکار کنم باور کنی 😔🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

پاشو ده دیقه قر بده ،بعد خبرم کن،باور میکنم😂😂

2051