2410
2553
عنوان

خانومای باسیاست بیاین تروخدا اونایی ک شوهراشون مطیعشونن

| مشاهده متن کامل بحث + 759 بازدید | 53 پست
من چون میدونم عاشق قدرت هست وانمود میکنم حرف آخر رو مرد خونه میزنه  بهش میگم نظر من اینه عزیزم ...

من برعکس هی میگم تو سرخود نیسی حرف باید حرف من باشه دعوا را میفتهیا دعوا میکنم چرا از من مشورت نمیخای

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من برعکس هی میگم تو سرخود نیسی حرف باید حرف من باشه دعوا را میفتهیا دعوا میکنم چرا از من مشورت نمیخا ...

اینجوری که من گفتم یه مدت باش باهاش خوب میشه 

البته اولش شاید نتیجه نگیری ولی کم کم درست میشه نگران نباش 

مردا سلطه طلب و قدرت طلبن هندونه بذاری زیر بغلشون حله 

هی بگو من به تصمیم هات احترام میذارم چون میدونم همه جوانب رو در نظر میگیری و بهترین راه حل رو میدی 

بهش القا کن عقل کله 

الکییییی😛

دلتو بیخیالی یادش بده 💃 هر طرف که باد میاد بادش بده 💃دیروز که گذشته💃 فردا رو کی دیده💃 پس امروزو عشقه 💃 مبادا که بشینی به عشقی چشم بدوزی 💃 تو این دوره و زمونه به آتیشی بسوزی💃 اگه نخونی نرقصی خوش نباشی تو زندگی باختی 💃 اگه نخوری نریزی و نپاشی تو زندگی باختی 💃
2720
میترسم بدتر قلدر شه از من نظر نخاد

نه جواب میگیری خیالت راحت 

دلتو بیخیالی یادش بده 💃 هر طرف که باد میاد بادش بده 💃دیروز که گذشته💃 فردا رو کی دیده💃 پس امروزو عشقه 💃 مبادا که بشینی به عشقی چشم بدوزی 💃 تو این دوره و زمونه به آتیشی بسوزی💃 اگه نخونی نرقصی خوش نباشی تو زندگی باختی 💃 اگه نخوری نریزی و نپاشی تو زندگی باختی 💃
2714
من چون میدونم عاشق قدرت هست وانمود میکنم حرف آخر رو مرد خونه میزنه  بهش میگم نظر من اینه عزیزم ...

آره واقعا الان که شما گفتی دیدم منم ناخودآگاه همینطوریم اصلا حرص وجوش نمی‌خورم که میخواد چیکار کنه فقط نظرمو میگم ومیگم هرجور خودت میدونی و رد میشم 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
آره واقعا الان که شما گفتی دیدم منم ناخودآگاه همینطوریم اصلا حرص وجوش نمی‌خورم که میخواد چیکار کنه ف ...

آرهههههه و چون بهش القا میکنیم بهترین تصمیم رو میگیره ناخودآگاه حواسشو جمع میکنه که تصمیمش بهترین باشه و دیدمون بهش عوض نشه 

من یه اخلاق دیگه ای هم که دارم اینه که وقتی تصمیم اشتباه میگیره سرزنشش نمیکنم میگم عیب نداره فدا سرت 

اینم به نظرم مؤثره 

کلا مردا مثل پسر بچه هان

من که صد در صد مطیعه

البته یه جور هایی دو طرفست

فقط میتونم بگم باهاش لج نمیکنم.خونه مادرم و مادرت نداریم.داداش من و اون نداره

در مورد خانوادش.با کسایی که رفت و امد داریم با احترام حرف میزنم.با اونهایی که کات کردیم اصلا در موردشون بد نمیگم 

من برعکس هی میگم تو سرخود نیسی حرف باید حرف من باشه دعوا را میفتهیا دعوا میکنم چرا از من مشورت نمیخا ...

سلام..

مردا رقابت طلبن.. وقتی اینجوری میگی اون تو رو کنار خودش نمیبینه بلکه تو رو در مقابل خودش میبینه.. و هررر کاری میکنه تا ثابت کنه قدرتش بیشتر از توئه..

همینکه نظر شما رو نمیپرسه اصلا واسه اینه که ثابت کنه حرف حرف اونه..

غرورو بذار کنار.. بهتره بهش احترام بذاری

اگه اقتدارشو تامین کنی مطیعت میشه.. به همین سادگی به همین خوشمزگی

به دریا بنگروم دریا ته وینم...
آرهههههه و چون بهش القا میکنیم بهترین تصمیم رو میگیره ناخودآگاه حواسشو جمع میکنه که تصمیمش بهترین با ...

خوبه از سیاست هات تعریف میکنی تا بقیه ی خانوم ها هم یاد بگیرن. 

متاسفانه من بیشتر خانوم های باسیاست (تقریبا همشون ) رو که میبینم ، اصلا اصلا هیچ چیزی از کارهاشون و رفتار با همسر رو نمیگن. 

نمیدونم شاید حس میکنن ، یک گوهر گرانبها دارن و نمی‌خوان به کسی بدنش 🤷🤷

2706