2703
2553
عنوان

احمقانه ترنننن کار زندگی مننننن

| مشاهده متن کامل بحث + 847 بازدید | 44 پست
منم اینکارا زیاد کردم ..... یبار مامانم انقد خودشو زد از حال رفت اعتراف میکنم خیلی سرکش و احمق بود ...

منم خیلی احمقم 

واقعا بعضی وقتا اصلا به عواقب کارام فکر نمیکنم

امید وارم بزرگ بشم درست بشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ی بار منم از خونه قهر کردم رفتم بیرون سر خیابانمون یه ماشینی افتاد دنبالم د بدو خونه یعنی ترسیدمااااا  اومدم خونه مامانم گفت تو که رفتی چرا برگشتی منم به رو خودم نیاوردم گفتم بخاطر بابام اومدم😅

8کیلومتر از خونمون دور شده بودممم تازه چیییی میخاستم برم پارک😐 واقعا مخم پریده بوده😑😥

البته کاره چندان خطرناکی هم نکردی بنظرم! خب با اسنپ میرفتی پارک، یه مقدار قدم میزدی، ذهنت باز می‌شد ، بعدم دوباره با اسنپ بر میگشتم خونه... مکه چیه حالا...

2456
منم خیلی احمقم  واقعا بعضی وقتا اصلا به عواقب کارام فکر نمیکنم امید وارم بزرگ بشم درست بشه&nb ...

تازه من هنو مونده به سن تو برسم فکنم مامانم تا اونموقع موهاش رنگ دندوناش بشه از دس من

ولی الله وکیلی خودشون میرن رو اعصاب وگرنه آدم یهویی جنی نمیش ک😕😕

‌      
تازه من هنو مونده به سن تو برسم فکنم مامانم تا اونموقع موهاش رنگ دندوناش بشه از دس من ولی الله وکیل ...

آقا فقط دعا کن خدا بچه هامونو مثل خودمون نکنه 

من میزارمش دم در

2714
حس میکنم نظر مامان بابام راجبم عوض شده اخه خط قرمزشون اینجور چیزان

درست میشه منم نوجوونیم خریت زیاد کردم🤣

یبار تو شب بارونی فجیح طوفانی ساعت ۷ غروب از سرویس پیاده شدم بجا اینکه برم خونه رفتم قدم زدن تو کوچه 🤣 ۱۴ سالم بود فکر کنم 

هیچ چیز در دنیا به اندازه بی عدالتی به وضوح احساس و درک نمی شود.#چارلز_دیکنز
8کیلومتر از خونمون دور شده بودممم تازه چیییی میخاستم برم پارک😐 واقعا مخم پریده بوده😑😥

اینطور که تو گفتی من فکر کردم از جو کره زمین خارج شدی.😂

معجزه برای قلبی اتفاق می افتد که آرام و خاموش آن را پذیرا باشد. گروه قرمز. وزن اولیه ۸۸/۴🤦🏻‍♀️😱،وزن هفته پیش 88/4، وزن فعلی 88/4، وزن هدف ۶۰🤞😎 تاریخ شروع چهارم فروردین ۱۴۰۳

وای گلم چ خوب ک برگشتی.مشابه رفتار شما برای خواهرشوهرم اتفاق افتاد و با این تفاوت ک شب شدو از ترس برنگشت و رفته بود ترمینال و چهارروز خونه یکی باجه دارهای ترمینال..گاهی از ک میپرسیدم میگفت موندم چ غلطی بود کردم

2706