2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

میگ،ه وقتی انسانی روی زمین میمیره و کسی رو نداره براش ناراحت شه یک نفر دیگه روی زمین انتخاب میشه تا براش سوگواری کنه برای همینه ممکنه گاهی وقتا دلمون بگیره❤

زندگی همیشه همینقدر سخت بوده بیخیال:)      غربت کسی نباش که تورا وطن دیده❤درد از نهاد آدمیت است☺

منم قبل خاب همینجوری میشم سیر گریه میکنم بعد صب به خودم فوش میدم میگم حیف اشکام نبود😑

کاربر خانوم هستم                                     خاهشن توهین نکنید بگین دروغ هستی و فلان.. کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده واسه همین تاپیکا مرتبط نیس پس لدفن توهین نکنید با تچکر   
میگ،ه وقتی انسانی روی زمین میمیره و کسی رو نداره براش ناراحت شه یک نفر دیگه روی زمین انتخاب میشه تا ...

من یجور دیگشو شنیدم 

انگار وقتی همزادمون کسیکه شبیه ماست ولی در جا دیگه ای از این کره خاکی زندگی میکنه و ناراحت میشه ماهم از ناراحتیشه که دلمون میگیره

درست یا غلطشو نمیدونم 

من دلم خیلی گرفته خیلی🥺🥺🥺🥺 لطفا برام دعا کنید🙏🏻🙏🏻🥺

برات دعا میکنم ایشالا مشکلت حل بشه توام برا من دعا کن خدا خودش مشکلمو حل کنه

Aşk mükemmel olmak zorunda değil, sadece gerçek olmalı...
من یجور دیگشو شنیدم  انگار وقتی همزادمون کسیکه شبیه ماست ولی در جا دیگه ای از این کره خاکی زند ...

چه جالب بود اینم مرسی خوشگلم

زندگی همیشه همینقدر سخت بوده بیخیال:)      غربت کسی نباش که تورا وطن دیده❤درد از نهاد آدمیت است☺
2706