2410
2553
عنوان

وای پسرم خیلی عصبیم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1371 بازدید | 122 پست
خخخ ینی من منفجر شدم از خنده چقد شیطونک بچتون پسر منم همینه گیره خریدم انقدگازش میزنه ب زور وا میکنه ...

والا بخدا چندین راه امتحان کردم این زنجیر و قفل جواب داد😅😅😅وگرنه کل کابینت هرروز وسط خونه بود

اونروز مهمون داشتم کابینتارو باز کردم وسیله بردارم.حواسم نبود.یهو دیدم هرچی قابلمه و تابه هست آورده چیده تو پذیرایی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من قفل چسبی زدم باز کرد،گیره در خریدم باز کرد.الان یه تیکه زنجیر بستم به در کابینتا که قفل کوچیکم رو ...

منم قفل چسبی خریدم خیلی راحت کند

خواهش میکنم برای حاجت دلم صلوات بفرستین
2456
والا بخدا چندین راه امتحان کردم این زنجیر و قفل جواب داد😅😅😅وگرنه کل کابینت هرروز وسط خونه بود او ...

الهی قربونشون برم خداروشکر  ک بچمون سالم هست این روزها میگذره پس منم زنجیر بزنم راحت شم خخخ

دخمل مامان پسمل مامان عاشقتونم نفسای مامان  
آره بابا.هزینه الکی کن.چون سریع میفهمن چطور باز کنن.همون زنجیر و قفل کن همه جارو 🤣🤣🤣

من فقط دلم میخواد بدونم این بچه ها این همه انرژی از کجا میارن پسر من 9 ماهشه من زندگیم به کل مختل شده یعنی فقط 5 ثانیه تنهاش بذارم یه گندی بالا آورده  

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بدون اینکه بخندی یا نازشو بکشی باجدیت چشاتم درشت کن بگو نه الان وقت خوابه اگه نخوابی تنبیه میشیبحالا ...

اتفاقا تو جمع کردن سفره کمک میکنه ولی خوب حرف نمیزنه یاد گرفته خواستشو با گریه میگه خیلی خیلی هم لجبازه فردا یکم بهش کمک گردن یاد بدم ببینم چی میشه مرسی عزیزم

خواهش میکنم برای حاجت دلم صلوات بفرستین
2714
من فقط دلم میخواد بدونم این بچه ها این همه انرژی از کجا میارن پسر من 9 ماهشه من زندگیم به کل مختل شد ...

ماشاالله بهشون

من اولین کاری که کردم دستگیره کابینت‌هارو درآووردم.فرداش دیدم خیلی حرفه ای دست انداخت از زیر، در کابینتو کشید باز کرد🤣🤣😅

بچس دیگه منم بچم خیلی شلوغ میکنه من دیگه قید تمییزی و مرتب بودنو زدم تا بزرگ شه کلانم در حال نق زدن ...

وا یخچالو  حراب کرد هیچی نگفتی؟؟چندسالشه.  

❤روبه خدا بسپار. برای حاجت خودتون و من صلوات میفرستید🙃🌼
2706