2410
2553
عنوان

وای پسرم خیلی عصبیم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1371 بازدید | 122 پست

خانم گلا که بچه ها وسایل کابینت میارن وسط چرا درشو قفل نمیکنین که نتونن؟

راه زیاد داره با بندی با چسبی با پلاستیکی چیزی محکمش کنید که نتونه،قفل چسبی مخصوص کابینت و کشو هم هست من تو دیجی کالا دیدم ولی خودم هنوز نخریدم که بدونم خوبه یا نه

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانم گلا که بچه ها وسایل کابینت میارن وسط چرا درشو قفل نمیکنین که نتونن؟ راه زیاد داره با بندی با چ ...

من قفل چسبی زدم باز کرد،گیره در خریدم باز کرد.الان یه تیکه زنجیر بستم به در کابینتا که قفل کوچیکم روش داره.با کلید باز میکنم وسیله برمیدارم سریع میبندم

2720

اسی برای خوابش دکتر پسرم بهم راهکار داد شما هم امتحان کن شاید جواب بده شام حتما ماست بده بهش آخر شب بازی کنید باهاش بین ساعت ۸.۱۰ببرش حمام بزار تو وان کلی بازی کنه بعد از اینک از حموم اومده برق و خاموش کنید تو و باباش وانمود کنید خوابتون میاد و زود بخوابین من امتحان کردم عالی بود الان پسرم ۱۱:۳۰میخابه اگ ما زودتر بخابیم اون زودتر میخابه

دخمل مامان پسمل مامان عاشقتونم نفسای مامان  

بدون اینکه بخندی یا نازشو بکشی باجدیت چشاتم درشت کن بگو نه الان وقت خوابه اگه نخوابی تنبیه میشیبحالا با لحن مهربون بگو

تو بزرگ شدی باید به مامان کمک کنی میبینی چقدر خستم 

میشه کمرمو ماساژ بدی بعد دستشو ببوس بگو ببینم بلدی یا نه اگه گفت نه ادای گریه در بیار بگو یعنی مامانو دوست نداری بعد خودش مباد دیگه

فردا صبحم که خونه ذو کثیف کرد بگو اخ پسر گلم کمکم میکنی خودتم مثلا کمکش کن بگو این باید کجا باشه اون باید کجا باشه اینجور بهش میفهمونی باید مسئولیت پزیر باشه من خواهرم همین کارو که بهش گفتم کرد باور میکنی الان پسرشو هر جا میبره میگن ماشالله به این گله

لطفا بهش کار بده تا یاد بگیره مثلا بهشو بگو الان وقت اینه که اسباب بازیاتو جمع کنی برای بار اول خودت یادش بده 

ولی میارزه که این همه تحملش کنی تا بزرگ شه بعد یه بی ادب بشه

راستی اگه گریه کرد هم بهش با ارامش بگو قرار نیست که برای هر چیزی گریه کنی پسرم باید مثل بابایی باشی ببین هیچی گریه نمیکنه اینجور باور میکنه که بهش اهمیت داده میشه بهم تلقبن میشه که اره من بزرگ شدم

اینجور بچت باهوشم میشه اصلا نگران نباش زود میگذره

2714
ببین اصلا توجهی به گریش نمیکنم ولی نمیدونم چرا ادم نمیشه

باهاش رفیق شو ب خودت وابستش کن ،یعنی وقتی یه چیزی میخاد حواسشو با خنده پرت یه بازی کن بوسش کن اصلا راجب چیزی ک میخواد صحبت نکن ، اولش گوش نمیده گریه میکنه ، دو سه بار تکرار کنی و هی با خنده حواسشو پرت کنی جواب میده👍😊

اسی برای خوابش دکتر پسرم بهم راهکار داد شما هم امتحان کن شاید جواب بده شام حتما ماست بده بهش آخر شب ...

ما قبلا چراغ خاموش میکردیم میخوابید الان دم دراورده دیگه نمیخوابه

خواهش میکنم برای حاجت دلم صلوات بفرستین
باهاش رفیق شو ب خودت وابستش کن ،یعنی وقتی یه چیزی میخاد حواسشو با خنده پرت یه بازی کن بوسش کن اصلا ر ...

اونقدر عصابم ضعیف شده گه حد نداره

من قفل چسبی زدم باز کرد،گیره در خریدم باز کرد.الان یه تیکه زنجیر بستم به در کابینتا که قفل کوچیکم رو ...

خخخ ینی من منفجر شدم از خنده چقد شیطونک بچتون پسر منم همینه گیره خریدم انقدگازش میزنه ب زور وا میکنه عاشق آبکش و قابلمه خخخ

دخمل مامان پسمل مامان عاشقتونم نفسای مامان  
من قفل چسبی زدم باز کرد،گیره در خریدم باز کرد.الان یه تیکه زنجیر بستم به در کابینتا که قفل کوچیکم رو ...

واااای عزیزم    خوبه نخریدم چون جوجه منم خیلی شیطونه بازش میکنه

ولی بلاخره باید یه راهی پیدا کرد،زنجیرم خوبه

آخه نمیشه که همش به بچه گفت دست نزن نکن

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پسر کوچکم هم دوسال و نیمشه همینطوره.دیدی رفته بالای ماشین لباسشویی.دیدی صندلی گذاشت رفته بالای اپن. ...

دقیقا اینم همینه منم همه چیو حمع کردم ولی چیزای جدید برای خرابکاری پیدا میکنه اونروز بردمش شهر بازی گریه کرد سوار هیشکدوم نشد همش گریه میکرد میرفت سمت مغازه اسباب بازی فروشی ماشین میخواست تا داخل نرفته برگشتیم

2706