2737
2734
عنوان

وای پسرم خیلی عصبیم میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1385 بازدید | 122 پست
تا داخل کابیتامو بهم ریخته

اوه اوه 

امروز مال ما از پنج صب بیدار شد از تو کابینت قندون میآورد میبرد انقد مامانم داد زدههههه که سرم درد می‌کنه یعنی وضع هر روزمون اینه 

دنیا ارزش نداره خودتو اذیت نکن..... بجاش بقیه رو اذیت کن یَک حالی میده 😝 آرمی💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچس دیگه

منم بچم خیلی شلوغ میکنه من دیگه قید تمییزی و مرتب بودنو زدم تا بزرگ شه کلانم در حال نق زدنه ولی کاریش ندارم به مرور بهتر میشه امروز پیچ گوشتی دستشبود تا بلند شم ۴بار کوبید به یخچال هز ۴جا فرو رفته شد یخچالم دیگه چاره چیه

تمومه زندگیمو فقط با یه اشاره بهت میبخشم این کارا برام کاری نداره❤
2728
پسر منم همینه ولی وقتی به خواستش اهمیت ندید ، هرچقدرم براتون سخت باشه ولی یکم داد و هوارشو تحمل کنید ...

ببین اصلا توجهی به گریش نمیکنم ولی نمیدونم چرا ادم نمیشه

خواهش میکنم برای حاجت دلم صلوات بفرستین
پسرم ۱۵ماهشه کل بازیش اینه ظرف کابینت و قابلمه ابکشبیاره تو حالخیلی خونم کثیف یکی سر زده بیاد ابروم‌ ...

الان تو تاریکی تو خونه من راه بری نمیتومی کلا راه بری همه چی خونه وسط حاله

2738
الان تو تاریکی تو خونه من راه بری نمیتومی کلا راه بری همه چی خونه وسط حاله

.

مال منم همینه بخدا چه میشه کرد باید کنار اومد باهاشون بیشتر بچه ها همینن

دخمل مامان پسمل مامان عاشقتونم نفسای مامان  

پسر کوچکم هم دوسال و نیمشه همینطوره.دیدی رفته بالای ماشین لباسشویی.دیدی صندلی گذاشت رفته بالای اپن. قدش کوتاه تر و خیلی لاغر یک کارهایی میکنهموندم چی کار کنم.منم عصبی میشدم یک دوبار دعواش کردم دیدم بمن داغون میشه در کابینتهام همه بیام با ما نمیتونه باز کن.صندلی ها جم کردم که متوجه بالا بده.هر کار که احساس کردم دست میزنه واسش خطرناک از آن دستش جم کردم.دیده همه جا بسته و نمیتونه دست بزنه.خودش دیگه آشپزخانه نمیده.به جاش پیشش بشین قصه بخون باهاش بازی کن.خوب میشه

بچس دیگه منم بچم خیلی شلوغ میکنه من دیگه قید تمییزی و مرتب بودنو زدم تا بزرگ شه کلانم در حال نق زدن ...

بخدا منم حساس نیستم ولی اخه حدی داره خونمو گ و ه ورداشته داره میره فرشام اونقدرکثیفن یکی بیاد آبروم میره

2706