2237
2217
عنوان

وای پسرم خیلی عصبیم میکنه

1082 بازدید | 122 پست

نمبتونه خواستشو بگه همه ی خواستع هاشو با گریه میگه دو دیقه میریم بیرون فقط گریه گریه تووخونه یه کوچولو تایر ماشینس در میاد گریهههه داد خوابم نداره خودمم الان پریودم هرکار میکنم نمیخوابه فقط کارتون تو گدشی میبینه میکم بخوابیم جوری دادو بیداد میکنه نصف شب الان خیلی از دستش عصبی ام ینی دو دیقه نمیزاره خونه تمیز بمونه وسیله های آشپزخون وسط هاله اهل بدو بدو اینا نیس فقط خرابکاری بریز بپاش و گریه دوسالونیمه هست

خواهش میکنم برای حاجت دلم صلوات بفرستین

ی لحظه حس کردم مامانم تاپیک زده

دقیقااااا مشخصات داداش منو گفتی

الان ۴ سال و نیمشه هنوز همینه 

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگ شعور نداری لازم نیس ب من ثابت کنی بیب♥️🤌🏻       ته تهش ۴ سال دیگ به چیزی ک میخوام میرسم🥺💜💕   ‌‌‌‌‌ تیکر بارداری نیس                    

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2240
2238
ی لحظه حس کردم مامانم تاپیک زده دقیقااااا مشخصات داداش منو گفتی الان ۴ سال و نیمشه هنوز همینه  ...

از شدت عصبانیت سر دردم خواب ندارم اصلا

2233
از شدت عصبانیت سر دردم خواب ندارم اصلا

از سختیای مادر شدن🥲🥲🥲🥲

درکت میکنم خیلی جیغ جیغ میکنه همش گریهههه نفله فهمیده رو گریش حساسم تا یچی میخاااد گریهههه😐😐

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگ شعور نداری لازم نیس ب من ثابت کنی بیب♥️🤌🏻       ته تهش ۴ سال دیگ به چیزی ک میخوام میرسم🥺💜💕   ‌‌‌‌‌ تیکر بارداری نیس                    
تا داخل کابیتامو بهم ریخته

اوه اوه 

امروز مال ما از پنج صب بیدار شد از تو کابینت قندون میآورد میبرد انقد مامانم داد زدههههه که سرم درد می‌کنه یعنی وضع هر روزمون اینه 

دنیا ارزش نداره خودتو اذیت نکن..... بجاش بقیه رو اذیت کن یَک حالی میده 😝 آرمی💜

بچس دیگه

منم بچم خیلی شلوغ میکنه من دیگه قید تمییزی و مرتب بودنو زدم تا بزرگ شه کلانم در حال نق زدنه ولی کاریش ندارم به مرور بهتر میشه امروز پیچ گوشتی دستشبود تا بلند شم ۴بار کوبید به یخچال هز ۴جا فرو رفته شد یخچالم دیگه چاره چیه

تمومه زندگیمو فقط با یه اشاره بهت میبخشم این کارا برام کاری نداره❤
پسر منم همینه ولی وقتی به خواستش اهمیت ندید ، هرچقدرم براتون سخت باشه ولی یکم داد و هوارشو تحمل کنید ...

ببین اصلا توجهی به گریش نمیکنم ولی نمیدونم چرا ادم نمیشه

2051