2737
2734
عنوان

اگه کسی تحویلت نگیره و تو مهمون اون باشی چکار میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 680 بازدید | 43 پست
دقیقا با اون طرف ک حرف میزنه میگم مبخندم اینو محل سگ نمیدم بسوزه اصلا هم نگاش نمیکنم فقط مبخندم اتش ...

نمیدونم چرا وقتی هیچکاری باهاش نکرده باشم بعد اینجور کنه

برای سلامتی پدرو مادرم دعا کنید تنها امید من تو این دنیا بابامه مادرم هستند🙏🏻مرسی بابت دعاهای قشنگتون مهربونا🤗😘

اگه وسط اون مهمونی باشم منم جوری رفتار میکنم که انگار برام مهم نیست و نادیده میگیرم 

تو دلمم بهش میگم خوددرگیر .......

تو کلاه قرمزی داشتن تئاتر بازی میکردن با موضوع:" خواستگاری کفش از توپ" اول کار پدر داماد برگشت به خانواده عروس گفت : بله شنیدیم که یه دختر توپی دارید... :)))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مث خودش بی محلی میکنم،،دیگ عمرا خونش نمیرم

شایدم اخلاقش سرده،دست خودش نیس،،شما گرم بگیر یخشو باز کن

هرکی ما رو خواست حتما یچیزی از ما میخواسته👌💔هرکی هم نخواست، حتما چیزی از ما بهش نمیماسه🙂 دنیا، دنیای بی رحمیه🙃 اینو همیشه یادت باشه تو تنهایی💔
2728
مث خودش بی محلی میکنم،،دیگ عمرا خونش نمیرم شایدم اخلاقش سرده،دست خودش نیس،،شما گرم بگیر یخشو باز کن

ننن اینطور نیس یه ادم میبینه جوگیر میشه

برای سلامتی پدرو مادرم دعا کنید تنها امید من تو این دنیا بابامه مادرم هستند🙏🏻مرسی بابت دعاهای قشنگتون مهربونا🤗😘

منو یبار یکی دعوت کرد خونش منم رفتم بی محلی کرد به شدت فرداش زنگ زد گفت ببخشید ناراحت شدی گفتم نه😑کلا قطع رابطه کردم دوساله نرفتم خونش شمارمم عوض کردم

هنگامی که هوس باردار می‌شود گناه را به دنیا می‌آورد آنگاه مرگ پیش می‌آید
همچین موردی برام پیش اومدوفقط خداخدامیکردم پاشم برم دیگ هم پامواونجانذاشتم هرچقدرگفت

منم اینکارو میکنم دوری میکنم

2738
دورعه خونه ات شب باید بمونی 

صب زود برو و بگو عادت ب صبونه نداری

تلاش میکنم لاغر شم🧚‍♀️با تاپیک لاغری فیت_شو گروه نارنجی ام🙃🧡 قد ۱۶۳ وزن شروع ۷۰ وزن هدف ۵۶🤍..تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۱/۱۸

با یه خداحافظی خوشحالش میکنم...

تنها چیزی که از پدربزرگم به یادگار مونده همین شعره... فهم ادراکِ کمالات ای پسر پولست پول/ پرده پوش عیب اسرار بشر پولست پول / هرکسی بی پول گردد بی کَسَش خوانند خلق / پس برادر یا رفق حتی پدر ،پولست پوووول...  
منو یبار یکی دعوت کرد خونش منم رفتم بی محلی کرد به شدت فرداش زنگ زد گفت ببخشید ناراحت شدی گفتم نه😑ک ...

منم اینکارو میکنم خیلی سخته 

صددرصد همون لحظه میرم البته اگه خونه ی اون باشه و دیگه پشت سرم و نگا نمیکنم

اره اینکارو میکنم

2706