2237
2217

سلام دوستان خیلی هم باهاش صمیمی  بوده باشی  بعد ادم که می‌بینیه محل نمیده خودش به اون طرف هم صحبت میشه تورو نادیده بگیره چکار میکنید؟ 

💐😍امام رضا علیه السلام حاجتم داد وقتی که اصن انتظار نداشتم قربون اقامهربون برم خیلی مهربونه خیلی زندگیم نجات داد😢😍💐 😍میشه برای  سلامتی پدرم و مادرم صلوات بفرستی کسیو ندارم غیر از پدر و مادرم تنها امید منم پدرم و مادرم هستن ممنونم مهربون 😘😘🌺

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، 

شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید  

میرم لز اونجا

دورعه خونه ات شب باید بمونی 

💐😍امام رضا علیه السلام حاجتم داد وقتی که اصن انتظار نداشتم قربون اقامهربون برم خیلی مهربونه خیلی زندگیم نجات داد😢😍💐 😍میشه برای  سلامتی پدرم و مادرم صلوات بفرستی کسیو ندارم غیر از پدر و مادرم تنها امید منم پدرم و مادرم هستن ممنونم مهربون 😘😘🌺
2240
2238
دیگه نمیرم تا آخر مهمونی هم حرف نمیزنم

خیلی ناراحتم  

2244
دقیقا با اون طرف ک حرف میزنه میگم مبخندم اینو محل سگ نمیدم بسوزه اصلا هم نگاش نمیکنم فقط مبخندم اتش ...

نمیدونم چرا وقتی هیچکاری باهاش نکرده باشم بعد اینجور کنه

اگه وسط اون مهمونی باشم منم جوری رفتار میکنم که انگار برام مهم نیست و نادیده میگیرم 

تو دلمم بهش میگم خوددرگیر .......

تو کلاه قرمزی داشتن تئاتر بازی میکردن با موضوع خواستگاری کفش از توپ، اول کار پدر داماد برگشت به خانواده عروس گفت : بله شنیدیم که یه دختر توپی دارید... :)))

مث خودش بی محلی میکنم،،دیگ عمرا خونش نمیرم

شایدم اخلاقش سرده،دست خودش نیس،،شما گرم بگیر یخشو باز کن

هرکی ما رو خواست حتما یچیزی از ما میخواسته👌💔هرکی هم نخواست، حتما چیزی از ما بهش نمیماسه🙂 دنیا، دنیای بی رحمیه🙃 اینو همیشه یادت باشه تو تنهایی💔
1718