2726

سلام .

من قبلا یه جا دیگه کار میکردم که حقوقم خوب بود برا یه شیفت ۲۸۰۰ میداد بیمه ام هم میکرد .

یه روز پسر عمو شوهرم زنگ زد گفت زن داداش خانومم تو شهرک شما داروخونه زده پزشکه من برا کارشون تو رو معرفی کردم دکتر هم با من تماس گرفت گفت میتونی بیای منم از خوشحالی گفتم اره و فورا قبول کردم فرداش هم زنگ زدم که من نمیتونم بیام سرکار و ۷ روز موندم جام یکیو پیدا کردن من اومدم رفتم دنبال مدرک نسخه خوانی دو ماه هم رفتم کار آموزی چون زبان انگلیسیم خوب بود بعد اموزش همه نسخه هارو تو کار آموزی میخوندم همونجا که رفتم کار آموزی پزشکش سه بار به من گفت بمون همینجا این داروخونه بزرگتریه من قانونم اینه بعد شیش ماه بیمه ات میکنم کلی گفت من نموندم .دکتر داروسازش هم خیلی بهم یاد داد.چشمو کلا رو پیشنهاد ها بسته بود و فقط به خاطر اینکه داروخونه نزدیکمه رد میکرد .

زدو بعد دو ماه داروخونه این دکتر باز شد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

زدو یه زن افغانی اومدگفت ببخشید بچه ام تب شدید داره ۱۶ روزشه چی بهش بدم منم گفتم این مرکز دکتر داره برو دکتر هر چی نوشت من میدم که جلو زن افغانی گفت ولش کن این هیچی بلد نیست بیاتو خودم دارو بدم نرو ویزیت بده

من گفتم ما که دکتر نیستیم بزار بره پیش دکتر اونم گفت من دکترای اینجا رو ادم حساب نمیکنم من دیگه هیوی نگفتم برگشتنی دکتر اومد لیست کمبود هارو بگیره برگشت گفت خانم دکتر این نمیزاره من چیزی بفروشم

منم گفتم من کاری بهش ندارم زدو چهار شنبه یه زن اومد گفت ببخشید یه دیفن هیدرامین میخوام من کارت کشیدم گفتم گلو درد داری گفت میدونی چیه برا بچه ام میخوام شب نمیخوابه چه قدر بهش بدم 

من گفتم ما که دکتر نیستیم بزار بره پیش دکتر اونم گفت من دکترای اینجا رو ادم حساب نمیکنم من دیگه هیوی ...

عجب ادمی بوده

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿

منتظر بقیشم 

اما دو نکته اولا این اتفاق باعث شد شما بری مدرک بگیری و یه سابقه داشته باشی انشالله زمینه یه کار و درامد بهتر میشه برات 

برام دعا کنید بشه من به دعاهای خیر و نفس حق شما نینی سایتی ها ایمان دارم تاحالا هرچی خواستم و دعا کردید در حقم شده😊🙏🏻 چی میشه اگه اینم بشه😔(( اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی فَاطِمَةَ و اَبِیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنِیهَا وَ السِّرِّ المُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ مَا اَحاطَ بِهِ عِلمُک))  
2706