2726

🤣🤣

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مغزت ایراد داره متاسفم که ارزش خودتو فقط تو شوهر کردن میبینی

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

مسئولیت خیلی بزرگیه 

من هر سبک زندگی ای که فکرشو بکنی امتحان کردم سخت ترینش متاهل شدنه 

اصلا بد نیستا ولی به شرطی که هم خودت به مسئولیتات اگاه باشی هم ادم درستو انتخاب کنی 

قبلنم گفتم الانم میگم انتخاب درستم نیازمند تجربس 

و من نمیدونم بچه ی ۱۸ ساله چه تجربه ای داره؟یا چه استقلالی داشته ؟که بخاد انتخاب درستی هم انجام بده 

2706