2204
2217
عنوان

کاپ قاعدگی

335 بازدید | 61 پست

سلام بچه ها ،کی از کاپ استفاده کرده؟ راضی بودین؟چه معایبی داره مثلا بیرون نمیریزه😁یا دراز میکشی خون برنمیگرده به رحم ؟ یا گیر کنه درنیاد ،لطفا راهنماییم کنیم 

تو شاید فضانورد آینده من خواهی بود👨🏻‍🚀یا یک پزشک👨🏻‍⚕️یا یک وکیل👨🏻‍⚖یا معلمی با شاگردان باوقار👨🏻‍🏫یا شاعری با شعرهای بی شمار💏هر چه باشی فرزند من خواهی بود🤱🏻و من چون کوهی کنارت ایستاده ام .فرزندم بزرگ باش تا من از دانایی تواز بخشندگیت از عشق و مهربانیت لذت ببرم بزرگ باش و بزرگ بمان.به تو قول می دهم که هیچ گاه اجازه نخواهم داد تا زمین بیفتی به تو قول خواهم داد که حافظ جسم و روحت باشم ولی تو هم به من قول بده همیشه و هر جا فرشته کوچک مادرت باشی👼🏻لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم❤

اگه مجردی اصلا ریسک نکن و استفاده نکن ولی اگه متاهلی فقط مواقع ضروری استفاده کن سعی کن از نوار بهداشتیم استفاده کنی چون استفاده طولانیش عفونت میاره

اگه یه روز دختر دار شدم آروم موهای قشنگشو از جلوی صورتش کنار میزنم و زل میزنم تو چشای ناب و پاکش و با زمزمه ی آروم بهش میگم_ مامانی اینو بدون که تو بزرگترین افتخار زندگی منی، اینو بدون که من جون سپر میکنم تا تو خوشبخت باشی، مامان جون مرگ من اون روزیه که دختر قشنگ و پاکم بخاطر چند تار مو یا خندیدن از ته دل قضاوت بشه، وجودم اون لحظه بی معناست که دختر پاکم شبا صدای هق هق گریشو تو بالشتش خفه کنه، اگه اشک تو اون چشای قشنگت حلقه بزنه دنیا رو سرم خراب میشه، قشنگ ترین اتفاق زندگیم دخترنازم اینو بدون که اونقدر به پات میمونم که مردم این شهر به جای عشق یوسف و زلیخا عشق مادر و فرزندی من و تورو فریاد بزنن، مامانی یوقت دلتو ندی به کسی که دلتو بشکنه ها اخه کسی که دل دختر منو بشکنه انگار شیشه قلب منو هزار تیکه کرده، اگه یه روز عاشق شدی و انتخابت ازدواج بود بدون که مادرت همیشه پیشته ❣️خلاصه زندگی من اینو بدون که اگه صدبار خطا کردی بازم یه قلبی اینجاست که برات میتپه و یه آغوشی همیشه به روت بازه❣️محبوب من تو اگه عروس بشی نشی درس بخونی نخونی باحجاب باشی یا بی حجاب اصلا هرجوری که باشی اینو بدون که همیشه شاهدخت قلب مامان میمونی اخه این دنیا بدون تو و همجنسات زیادی خاکستریه🖤

اگه تو روز همش خسته‌ای، کربوهیدرات کم می‌خوری. ما کربوهیدرات غذات رو برات می‌شماریم تا بتونی انرژی روزت رو تامین کنی!

اگه مجردی اصلا ریسک نکن و استفاده نکن ولی اگه متاهلی فقط مواقع ضروری استفاده کن سعی کن از نوار بهداش ...

شما استفاده کردی؟ متاهلم ،گفتم لابد میشه همیشه استفاده کرد اگه اینطوره که نخرم

تو شاید فضانورد آینده من خواهی بود👨🏻‍🚀یا یک پزشک👨🏻‍⚕️یا یک وکیل👨🏻‍⚖یا معلمی با شاگردان باوقار👨🏻‍🏫یا شاعری با شعرهای بی شمار💏هر چه باشی فرزند من خواهی بود🤱🏻و من چون کوهی کنارت ایستاده ام .فرزندم بزرگ باش تا من از دانایی تواز بخشندگیت از عشق و مهربانیت لذت ببرم بزرگ باش و بزرگ بمان.به تو قول می دهم که هیچ گاه اجازه نخواهم داد تا زمین بیفتی به تو قول خواهم داد که حافظ جسم و روحت باشم ولی تو هم به من قول بده همیشه و هر جا فرشته کوچک مادرت باشی👼🏻لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم❤
2215

هیچیش بد نباشه اینکه باید خونارو خالی کنی حس بدی میده 

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با اینکه حتی تو زندگیمون ی روز خوبم با هم ندیدیم اما هنوزم باور نکردم ما زنده ایم و از هم بریدیم ....💕🥲
2050

من هركى تو اطرافيانم استفاده ميكنه ميگه ميذارى انگار پريود نيستى اصلا 

خودم استفاده نكردم تاحالا

خيلى دوست دارم استفاده كنم

ولى متاسفانه مجردمو دست و پام بسته اس 

🧍🏻‍♀️❤️  
شما استفاده کردی؟ متاهلم ،گفتم لابد میشه همیشه استفاده کرد اگه اینطوره که نخرم

من یبار استفاده کردم از نظر فیزیکی مشکلی نداره ولی چون همش فکرم درگیر بود ک چقد دردناکه تلقین کردم

دوستام ولی خیلیاشون استفاده میکنن ولی مثلا یه روز در میون چن ساعتی نوار بهداشتی استفاده میکنن که ۱هفته کامل از کاپ استفاده نکنن

اگه یه روز دختر دار شدم آروم موهای قشنگشو از جلوی صورتش کنار میزنم و زل میزنم تو چشای ناب و پاکش و با زمزمه ی آروم بهش میگم_ مامانی اینو بدون که تو بزرگترین افتخار زندگی منی، اینو بدون که من جون سپر میکنم تا تو خوشبخت باشی، مامان جون مرگ من اون روزیه که دختر قشنگ و پاکم بخاطر چند تار مو یا خندیدن از ته دل قضاوت بشه، وجودم اون لحظه بی معناست که دختر پاکم شبا صدای هق هق گریشو تو بالشتش خفه کنه، اگه اشک تو اون چشای قشنگت حلقه بزنه دنیا رو سرم خراب میشه، قشنگ ترین اتفاق زندگیم دخترنازم اینو بدون که اونقدر به پات میمونم که مردم این شهر به جای عشق یوسف و زلیخا عشق مادر و فرزندی من و تورو فریاد بزنن، مامانی یوقت دلتو ندی به کسی که دلتو بشکنه ها اخه کسی که دل دختر منو بشکنه انگار شیشه قلب منو هزار تیکه کرده، اگه یه روز عاشق شدی و انتخابت ازدواج بود بدون که مادرت همیشه پیشته ❣️خلاصه زندگی من اینو بدون که اگه صدبار خطا کردی بازم یه قلبی اینجاست که برات میتپه و یه آغوشی همیشه به روت بازه❣️محبوب من تو اگه عروس بشی نشی درس بخونی نخونی باحجاب باشی یا بی حجاب اصلا هرجوری که باشی اینو بدون که همیشه شاهدخت قلب مامان میمونی اخه این دنیا بدون تو و همجنسات زیادی خاکستریه🖤
تامپون چیزی در موردش شنیدی حوبه

اونو شنیدم اصلا خوب نیست ممکنه بخشی ازش کنده شه و تو واژن بمونه و عفونت کنه

من دارم عزیزم.  شش ماهه خریدم  خیلی راحته  فقط اوایلش سخته. چون تا یاد بگیری ، یکم ...

عزیزم میگن همیشه نباید استفاده کنی چون عفونت میاره،

2239

بسیار عالیه..اوایلش شاید یکم نشتی بدی ولی بعدش راه میفتی..اصلا گیر نمیکنه نگران نباش...هر چهار یا شش ساعت بسته ب خونریزیت عوضش کن.اوایل ی مقدار ژل لوبریکانت برپایه ی اب ب مقدارکم ب دهانه واژن بزن..ژل رو به کاپ نزنی ک سور میخوره...سعی کن ناخون نداشته باشی...من اوایلش برای راحتی خودم و اینکه نگران نشتی نباشم ی نوار میزاشتم ک اصلا کثیف نمیشد...روز ایی ک پریودم شدیده گاهی ساعتی و دوساعت یکبار تخلیه میکنم اما روزای اخر هر ده ساعت یکبار...بینهایت راضیم

هووووف..امان از خاله زنکای ریپلای کن...وقتی نظرمو ب استارتر میگم اصلا دلیلی نمیبینم ی نخود آش ریپلایم کنه😊🙃
من یبار استفاده کردم از نظر فیزیکی مشکلی نداره ولی چون همش فکرم درگیر بود ک چقد دردناکه تلقین کردم ...

بعد باعث نمیشه واژن ببخشید گشاد شه؟

عزیزم میگن همیشه نباید استفاده کنی چون عفونت میاره،

کاپ خودش عفونت نمیاره 

مگر اینکه درست استفاده نکنی 

مثلا دستت الوده باشه 

یا کاپ رو قبلش ضد عفونی نکرده باشی 

من از وقتی کاپ میزارم ، خارشم از بین رفته 

قبلش ، بعد از اتمام پریودیم ، خارش وحشتناکی داشتم 

تامپون چیزی در موردش شنیدی حوبه

تامپون یکم بهتر بنظر میاد ولی استفاده نکردم

درکل نوار بهداشتی خیلی سالم تره اگه بهداشت رعایت بشه 

ولی من کاپ و تامپون اصلا دوس ندارم حس بدی میده از نظر روحی بهم

2051