2726
عنوان

دلم میخواد اینقد جیغ بکشم تا اروم شم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 325 بازدید | 35 پست
اول خودتو درست کن بعد ازدواج کن رفتار زنهایی مثه شما مردارو خائن میکنه بعدشم گریه زاریاتون که شوهرم ...

اره با حرفت موافقم که رفتارم بد خیلیم  بد

از بس اذیتش میکنم عذاب وجدان نمیذاره بخوابم

هی میگم درست شدم ولی باز همونم😭

پدرم نمیذاره من شاغلم میگه شغل ازاد نه

اگه راضی نبود پس چرا رفتین خونشون؟

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عاشق همسرمم❤️خدایا یه پسرخوشگل و باهوش و سالم ازت میخوام❤️دعا کنید تو دلیم یه پسر خوشگل و سالم باشه❤️رفتم ان تی گفت پسره خدایاشکرررررررت خودت مراقبش باش تا به سلامتی به دنیا بیاد❤️😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پدرم نمیذاره من شاغلم میگه شغل ازاد نه

باید به خودت این جرات رو بدی یه مدت طولانی مثلا یک ماه نبینیش تا خودتو هم کنترل کنی و هم ببینی هردوتون چند مرده حلاجید

خوشبختی همیشه داشتنِ چیزی نیست.خوشبختی گاهی لذت عمیق از نداشته‌هاست!«یک نوع رهایی» که شبیه به هیچ چیز نیست؛ و گاهی ساده و غیرقابل تصور است.🥰
باید به خودت این جرات رو بدی یه مدت طولانی مثلا یک ماه نبینیش تا خودتو هم کنترل کنی و هم ببینی هردوت ...

میشه کمکم کنی

حس میکنم تو خیلی فهمیده ای

به نظرت چطوری از حساسیتم کم کنم

چیکارکنم دعواش نکنم

باید به خودت این جرات رو بدی یه مدت طولانی مثلا یک ماه نبینیش تا خودتو هم کنترل کنی و هم ببینی هردوت ...

راستش رو بخوای میام تاپیک های  نی نی سایت میخونم خیلی باعث منفی نگریم‌میشه

کاش نمیومد اومده بود قیافه گرفتن ما فلان داریم فلان داریم

آها چه بدد

شغلت چیه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عاشق همسرمم❤️خدایا یه پسرخوشگل و باهوش و سالم ازت میخوام❤️دعا کنید تو دلیم یه پسر خوشگل و سالم باشه❤️رفتم ان تی گفت پسره خدایاشکرررررررت خودت مراقبش باش تا به سلامتی به دنیا بیاد❤️😍
پرستارم.

اون چی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه کمکم کنی حس میکنم تو خیلی فهمیده ای به نظرت چطوری از حساسیتم کم کنم چیکارکنم دعواش نکنم

ممنون عزیزم 

نظر لطفته

همون تصویری رو هم نداشته باش بنظرم

نه اینکه کات کنی بهش صادقانه بگو میدونم که خودم مشکل دارم میخام خلوت کنم با خودم

یه مشاوره درست برو و تمریناتی که بهت میگن رو درست انجام بده

زندگیتو جدی بگیر اگه میخای ادامه بدی

دنیای مجازی باعث میشه آدم خودبخود رو یه چیزایی که حتی بهشون فکر نمیکرده حساس بشه متاسفانه

خوشبختی همیشه داشتنِ چیزی نیست.خوشبختی گاهی لذت عمیق از نداشته‌هاست!«یک نوع رهایی» که شبیه به هیچ چیز نیست؛ و گاهی ساده و غیرقابل تصور است.🥰
ازاد ولی خونه شیک داره ۴۰۰ میلیونم پول داره پس انداز  جهیزیه هم داریم

یعنی بابات شغل دولتی دوس داره؟

شغلای دولتی که حقوقاشون کمه تازه

آزاد از لحاظ درآمد بهتره که

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ممنون عزیزم  نظر لطفته همون تصویری رو هم نداشته باش بنظرم نه اینکه کات کنی بهش صادقانه بگو م ...

خیلی ممنونم عزیزم واقعا بهم ارامش دادی 

اون بیچاره خیلی درکم‌میکنه هی نازمو میکشه ولی باز هی کش میدم هی کش میدم

خیلیم دوسش دارم ها

مثلا یه دختر میاد خونشون اینقد گیر میدم عصبانی میشه

2706