2726

غلط کردم دو ساله با یه پسر در ارتباطم به قصد ازدواج

خیلی مشکلات داریم که باید حل شه بعد ازدواج کنیم حداقل یه سال دیگه هم باید صبر کنم

پسره پسر خوبیه تو این دو سال خیانت هیزی چیزی ازش ندیدم حتی باهامم رفتیم بیرون حتی بوسمم نکرد گفت بعد  ازدواج دلم نمیخواد حرمتت از بین بره

رفتیم شهرشون عین پروانه دور خودم و خانوادم میچرخیدن خود و خانوادش

الان یه مشکلی هست که اونم من خیلی حساسم رو دیر پیام دادن مثلا بگه سه میام بشه سه ونیم غوغاش میکنم و رو دخترا و اینستا اینام حساسم

بعد هر بار دعوا کلی خودخوری و عذاب وجدان میگیرم  که چرا دعواش کردم 

دعواهامون هم تقریبا زیادن 

کارم به جنون رسیده دیگه اه😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانواده ها در جریانن؟

چندسالتونه هردو؟

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عاشق همسرمم❤️خدایا یه پسرخوشگل و باهوش و سالم ازت میخوام❤️دعا کنید تو دلیم یه پسر خوشگل و سالم باشه❤️رفتم ان تی گفت پسره خدایاشکرررررررت خودت مراقبش باش تا به سلامتی به دنیا بیاد❤️😍
2728
اره بابا خونشون رفتیم اومدن

آها پس نامزد کنین خب

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عاشق همسرمم❤️خدایا یه پسرخوشگل و باهوش و سالم ازت میخوام❤️دعا کنید تو دلیم یه پسر خوشگل و سالم باشه❤️رفتم ان تی گفت پسره خدایاشکرررررررت خودت مراقبش باش تا به سلامتی به دنیا بیاد❤️😍

اول خودتو درست کن بعد ازدواج کن رفتار زنهایی مثه شما مردارو خائن میکنه بعدشم گریه زاریاتون که شوهرم خیانت کرده😏

خوشبختی همیشه داشتنِ چیزی نیست.خوشبختی گاهی لذت عمیق از نداشته‌هاست!«یک نوع رهایی» که شبیه به هیچ چیز نیست؛ و گاهی ساده و غیرقابل تصور است.🥰
2706