2410
2553
عنوان

کمکم کنیدددد خونه مادر شوهر ...

| مشاهده متن کامل بحث + 610 بازدید | 61 پست

درکت میمنم خواهر من هم این نراحل و پشت سر گذاشتم ی بار ساعت ۱۱ بیدار شدم مادر شوهر  افریتم برگش گفت ک....ی...ر کل جهان دهن مامانت انقدر زن بدیه که نگو ب شوخی حرفتو بزن مثلا بزن تو فاز شوخی و خواهر شوهرتو ب کار بگیر یا ب نامزدت بگو 

ی دختر دارم شاه نداره صورتی داره ماه نداره😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شما وقتی دوماه خونشون می مونی دیگه مهمانشون نیستی و باید کمکشون کنی

نه میگه دو ماهی یبار یه هفته تا دو هفته میمونه 

دنیا ارزش نداره خودتو اذیت نکن..... بجاش بقیه رو اذیت کن یَک حالی میده 😝 آرمی💜
2720

اولا سعی کنید مستقل باشید

دوما فقط وفقط باهمسرت شفاف صحبت کن بگو درتوانم نیس این حجم کار یا به خواب بیشتری نیازدارم

بگو من خودم احساس مسئولیت میکنم جایی رومرتب کنم ولی گاهی نمیتونم

به همسرت بگو خواهرت یاخانواده ات کمک نیستن پس بهتره ماهی یکبار یه روز کارگر بگیرن

شما به هیج وجه بامواد شوینده بشوربساب نکن بگو سردردمیگیرم

ازاول باید میخ رومحکم بکوبی

2714
من ک بگن با خانواده شوهر زندگی کن همون موقع جواب رد میدم 😐ادم میخواد مستقل بشه ن اینکه بره تو ی خان ...

عاخ عاخ حالا اونایی ک ب هر دلیلی مجبورن بحثشون جداس ولی فانوسا چرا وقتی مجبور نیستید این کارو نیکنید😬😬😬

دنیا ارزش نداره خودتو اذیت نکن..... بجاش بقیه رو اذیت کن یَک حالی میده 😝 آرمی💜

اولا مادرشوهر ادم عین مادر خود ادم میمونه ، موردی نداره کمک دستش باشی

ولی اینجور که تعریف میکنی آینده پر از فشار و دغدغه و جنجال و دعوا دارین

هنوز نامزدی یه خورده کمک کردناتو کم کن ، احساس میکنم به وظیفه تبدیل شده

رفتن و اونجا موندناتم کم کن

دو هفته خیلی زیاده

۳ ساعت فاصله هم خیلی نیست ، دو سه روز بمونی کافیه

در حد یه شستن ظرفا و جارو زدن خونه خوبه

ولی آشپزی و جارو کردن حیاط رو دیگه دخترش باید انجام بده ، احساس میکنم دخترش داره از سادگیت سواستفاده میکنه

اگه میتونی به پدر مادرت بگو با سیاست با شوهرت صحبت کنن خونه تونو جدا کنین

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه   
2706