2703
2553
عنوان

دوست دارید همین الان چه کاری انجام بدید واسه تسکین حالتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 947 بازدید | 185 پست

الان دلم میخواد برم وسط خیابون پیاده روی 😂🤦‍♀️🤦‍♀️

اما جدنی الان دلم پول میخواد، فکر کنم پول حالمو خوب میکنه اما نمیتونم پول تولید کنم برا تسکین حالم 😂🤣🤣🤣

هدفم منتظره تا بهش برسم 😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اهوم این حرفت خیلی قبول دارم  ای کاش منم مثه بقیه همسنام ک دغدغه شون رلشون بود منم همون طوری ب ...

اه اه این چه دغدغه ایه لااقل بگو درس

چند سالته؟

وارد نی نی سایت شدی؟تسبیحواسه صلوات یادت نره⁦🖐🏼⁩📿
2720
خیلی دلم تنگشه بااینکه دیشب دیدمش ولی اون اصصصلا  احساسی نیس ومن دارم اذیت میشم🙃

🥺هعی خدا 

این روزا هیچکس از ته قلب احساس خوشبختی و شادی نمیکنه

2714

با عشقم تو خونمون زیر پتو  و پنجره باز و شُرشُر بارون روی ناودون خونمون  پف فیل میخوردمو و فیلم می دیدم .فانتزی قشنگیه نه؟؟ 

خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین      ❤❤❤
چیشده قربونت برم بیادتم موقع خوندن قرآن نگران نباش 💙

وای چقدر مهربونی🥺😭سپاس بی کران

هر آنچه نباید میشد شد 

خدا فقط خودش می‌دونه داره چکار می‌کنه ما از کاراش و حکمتاش سر در نمیاریم

دلم می خواست یه نفرو دلشتم فقط یه نفرو که بهش پیام بدم بگم خیلی دلم شکسته و نیاز به کمک دارم اما اف ...

چرا دلت شکسته گلم؟

زندگی همیشه همینقدر سخت بوده بیخیال:)      غربت کسی نباش که تورا وطن دیده❤درد از نهاد آدمیت است☺
2706